2733
2734
عنوان

همه ی مردا خیانتکارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 98 پست
من ترجیح میدم مطلقه وتنها باشم تا با مرد خیانتکار زندگی کنم ؟خوبی ؟؟اصلا حالت ازش بهم نمیخوره ؟

من ترجیحم اینه تنها بمونم ولی بهم میگن تو اشتباه میکنی، داری زندگیتو‌ خراب میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چیزا رو می‌شنوم از ازدواج زده میشم هعی کاش میشد هیچکس بد نبود 💔

آخ دقیقا خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی زده شدم منم یه جوری از هرکس بدی ببینم همون کارو میکنم ینی خیانت ببینم شیرین خیانت میکنم

شوهر من اینجور بود سرش بسنگ خورد خوب شد اگه توبه کرد  ی فرصت دیگه بش بده  نمیشه بکسی اعت ...

چه استدلاله مسخره ای 

شما تضمین میکنی یکی دیگه هم خیانت جنسی میکنه؟؟؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
خیانتش جنسی بود؟

بله عزیزم  توبه کرد به غلط کردن افتاد بخشیدمش ولی من ازش بدل دارم فقططط طلاق نگرفتم  الان بی اجازم ابم نمیخوره دارییشم داد بمن 

ببین شوهر توـچیکار میکنه برات

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
2740

خیلیا بعد از بچه دار شدن بدتر میشن،،، خیالشون راحت میشه دیگه زنش پابند بچست و راحت نمیتونه طلاق بگیره و ب کثافت کاریاشون ادامه میدن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
بله عزیزم  توبه کرد به غلط کردن افتاد بخشیدمش ولی من ازش بدل دارم فقططط طلاق نگرفتم  الان ...

منم همینجور سال های اول خیلی خوب بود دوباره چندماعع اخلاقش بدشده نمیدونم چرا 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
چه استدلاله مسخره ای  شما تضمین میکنی یکی دیگه هم خیانت جنسی میکنه؟؟؟

من نمیدونم بقیه مردا در حد لاس زدنه یا هرچی من شوهر خودمو گفتم خیانت جنسی کرد الانم خودش عین سگ پشیمونه چون بدجوررررر سرش بسنگ خورد

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

عزیزم اگر خودشو اصلاح نمیکنه و تغییر نمیکنه 

عمرتو تا کی حرومش کنی 

اعصاب و روانت رو 

مجرد بمونی بهتر تا با یک آدم که سوهان روحت باشه بمونی به نظرم 

مهریه اتو تا قرون آخر ازش بگیر 

2706