2733
2734
عنوان

همه ی مردا خیانتکارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 98 پست

خو نهایت اینه ادم تنها زندگی میکنه بهتره تا با یه خیانتکار زندگی کنه

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بد.... اگ شرایطشو داری جدا شو،،، واسه ازدواج باید شرط عدم خیانت و حق  طلاقو بگیری، همه ک مثل هم نیستن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2728

شاید خیلیا جبهه بگیرن نسبت به این حرف من 

ولی با یه دنیا تاسف باید بگم بله 😥متاسفانه اکثر آقایون حتی آقایون متاهل یک بار خیانت حتی در حد یه چت کردن 

نمیگم همشون ولی اکثرشون آره 

اگر خیانت جنسی کرده همسرت که دیگه واقعا امیدی بهش نیست چون ممکنه هزار تا درد بگیره و به شما هم انتقال بده 

2740

خیانت که میکنن اکثرا ولی اینکه بدونی طرف هر بار خیانت میکنه وحشتناکه 

چطور باهاش ادامه میخای بدی

گاهی مرد یه غلطی میکنه و بعد همه کار میکنه تا جبران کنه و دیگه سمت این چیزها نمیره و سرش به سنگ میخوره اما اگه خیانت تو ذاتش باشه پرتش کن بیرون 

مریضی میگیری

آدم هایی که بهشون خیانت شده بله مجبورن خودشونو با این جمله آروم کنند چون راهی ندارند ولی شما به این چرندیات گوش نکن خیانت اصلا قابل بخشش نیست

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
این چیزا رو می‌شنوم از ازدواج زده میشم هعی کاش میشد هیچکس بد نبود 💔

تو خوبش رو پیدا کن برو بیرون از تاپیک

همه مردا اینجوری نیستن ذهنتو مسموم نکن

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

99 درصد مردا همیشه گرسنه جنسی هستن ولی خیانت جنسی چیزی نیست که بشخصه بتونم ببخشمش. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
2706