2737
2734

من تستمو ازمایشم مثبت شد لکه بینی داشتم رفتم سونو گفت ساک بارداری دیده نمیشه شاید کوچیکه برو دوباره ازمایش تیتر بتا بده...

منم فردا درد پریودی داشتم مث همیشه ک‌پریود میشم معدمبهم میریزه ایندفه هم معدم بهم ریخت درد سینه امم خوب شده...الانم خونریزی پریودی دارم ولی خیلی سیاهه رنگش...

شما پریودتون بعد بارداری شیمیایی چطوری بود؟

امکانش هس پریود نباشه وکلا خونریزی بارداری باشه؟

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

من داشتم.. خونریزیم سیاه نبود ولی حجمش خیلی از پریودای عادیم بیشتر بود

ولی بیخیالی طی نکن شایدم بارداری عادی باشه نیاز به پیشگیری از سقط داشته باشه

اللهم عجل لولیک الفرج❤️
من داشتم.. خونریزیم سیاه نبود ولی حجمش خیلی از پریودای عادیم بیشتر بود ولی بیخیالی طی نکن شایدم بار ...

مال من خیلی سیاه رنگه..نمیدونم بخدا ی بار دیگم تو هشت هفته سقط داشتم...دیگه توان هیچی ندارم هی دلموخوش میکنم هی نمیشه

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.