2733
2734

مهمونی کم درحد ۲۵۰نفر ازدواج دوم داییم از اون یکی جدا شده شما باشین میرین آرایشگاه ۱۵۰۰میشه هزینه

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

شما عروسی دعوتی یه مهمونی رسمی 

اول یا دومش فرقی میکنه؟

برو

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

من اصولا ارایشگاهو برا این میرم ک دلم میخواد

و وقای پول ندارم عروسیه هر کسی میخواد باشه نمیرم

خودم خودمو خوشگل میکنم والا

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

بستگی داره اگه من باشم میرم چون موهام فره و رنگ شده مدیریتش سخته 😅 اما خودم میکاپ انجام میدم

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706