2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واییی منم عاشقشونم.نازن.عروس هلندی دارم.مجردی خوبه اما الان کارهای خونه لونه تی تی خانومم تمیز کردم.ایشونم فقط قهر میکنه.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
خیلی کوچولوعن نمیشه بوسیدشون😂بلدرچین بگیر بلدرچین بالغ اندازه جوجه مرغ یک ماهه س خیلی کوچولوعه توی ...

من خوشم نمیاد. عروس هلندی داشتم دیشب فروختمش گفتم شاید یه جفت فنچ بیارم صداشونو دوست دارم

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2740
من عروس هلندیمو بخاطر سرو صداش فروختم

عروس هلندیت نر بود یا ماده برای من سادس خیلی ساکته

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
واییی منم عاشقشونم.نازن.عروس هلندی دارم.مجردی خوبه اما الان کارهای خونه لونه تی تی خانومم تمیز کردم. ...

آره برا مجردی خوبی مدام میذاری بیرون کنارت باشه. دوست دارم جفت فنچ بگیرم تخم بذارن

من عروس هلندیمو بخاطر سرو صداش فروختم

قناری بدتره 

ولی دوستش دارم 

اون هم دوستم داره یه ذره ازم دور میشه جیغ میزنه

ببین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اره یه مدت داشتم از بس شلوغ میکردن بردمشون خونا مامانم اینا اونام دادنش به یکی دیگه همینطوری دست به ...

مگه چنتا بودن؟صداشون که خیلی بلند نیس

آره برا مجردی خوبی مدام میذاری بیرون کنارت باشه. دوست دارم جفت فنچ بگیرم تخم بذارن

پرنده خوبه بهشون خوبی میکنی بهت وابسته میشن.

2706