2733
2739
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10209 بازدید | 395 پست

وا این چه جورشه اصلا ربطی نداره که چی کادو داده چی باید عوضش بگیره هر کس به اندازه خودش و توانش باید جبران کنه 

شاید طرف اون موقع طرف داشته چند سال دیگه مگه میشه برابر اون رو داد طرف نداشته باشه 

درسته الان هم خرج ها زیاد شده ولی به قول همسر من نمیشه اصلا رو پول عروسی حساب کرد هر کس داره خرج می‌کنه توقع نداشته باشه که باید اندازه خرجش جمع بشه حالا این که عروسی هم نگرفته 

یک تومن تا دو تومن معقوله حالا همین هم خیلی ها ندارن 🤦🤦🤦🤦

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف اندازه دو گرم طلا پول داده اون موقع طلا گرمی۴۵۰تومن بوده  الان چی؟ باید به همون اندازه کا ...

خساب کردیم پنج‌تومن‌میشه محاسبه گر تورم هم زدیم همین حدود هست انگار ولی یه خانمی‌گفته با حقوق پایه 

2731
سلام من دی ۹۷ ازدواج کردم اونموقع ربع سکه ۱۲۰۰ بود ، برادرای خودم ۳۰۰ تومن بهم کادو دادن، پس ۸۰۰ توم ...

این حساب عالیه ،ما خودمون حساب کردیم شد پنج تومن 

2740
اول اینکه نرخ اون سال چقدر بوده کادوشون رو تقسیم بر تعدادشون کنید ببینین نفری چقدر شده  شما هم ...

تعداد رو هم بباریم تو محاسبه ؟ اخه عروسی نگرفتن ،ما همون سه نفر حساب کردیم تعداد اونا

2706