2737
2739
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10209 بازدید | 395 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سکه ها حباب هست نمی‌دونم چی دارن که موقع فروش کم میشه  شما اصلا به سکه حساب نکن  ب ...

این مدلی هم‌حساب میکنم ،حرف خوبیه اینجوری حبابش حساب نمیشه حدالقل

2728
اصلا نباید هیچی بگی خودشون میفهمن رو خودشون نمیارن ولی ما که حساب کتاب میکنیم درسته چون هدیه ی کمکی ...

من خانواده شوهرم هم اینجوری هستن خیلی کم هدیه میدن من خواهر شوهرام خونه خریدن دو سال پیش همسرم یه تومن و یه جعبه شیرینی هدیه برد برا خونه نوعی بعد پارسال من زایمان کردم واسه پسرم ۲۰۰ تومن هدیه آوردن 😐یا همین عید همسرم به بجه های خواهر شوهرم ۷۰۰ عیدی داد ولی شوهر خواهر شوهرم به بجه های من هر کدوم ۵۰ داد 😐ندار هم نیستن ها درسته ما حساب کتاب نمیکنم میگم عیب نداره خواهراش هست ولی اونا خیلی پرو هستن بخدا 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خیلی کم دادن دیگه

کلا از شانس ما هر کی به ما میاد پرو هستن 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740

۱۰۰ تومن میزارم روش

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2706