2737
2734
عنوان

اگر کسی زمستون 97، هشتصدهزارتومن کادوی عروسی داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 10209 بازدید | 395 پست
میخوایم یبارم که رفتیم خونشون باقیشو بدیم ،چون عروسی نگرفتن داریم به بهانه های مختلف برمیگردونیم

آره دیگه. اون سال هزینه شام عروسی شما چقد بوده؟ اونم معادل سازی کن . حالا که دودوتاچارتاست  

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین سال 97 با اون هشتصد تومن چند گرم طلا میشد خرید مثلا 2 گرم الان 2 گرم به نرخ امروز چقدر میشه بعد ...

حساب کردم من تو کامنت قبلی صدهزارتومن اشتباه گفتم 😅

سکه گرمی زمستون ۹۷ بوده ۹۰۰ هزارتومن ،ایشون ۸۰۰ هزارتومن کادو دادن 

مهر ۱۴۰۲ سکه‌گرمی شده حدود شیش میلیون 

هزینه شام هم حدود یک میلیون کم کنم ( سه نفر) میشه پنج تومن درسته ؟

۱/۵ الی ۲

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2731

قدرت خرید مردم اومده پایین نمیشه به قیمت طلا حساب کرد. 

اون سال هدیه خوبی دادن بهتون شما هم هر چی در توانتون هست رو بدید. ۲ یا ۳ تومن معقوله. 

قدیم یادمه همه النگو و انگشتر و ... میدادن به عروس الان باید همینطور باشه ؟ امکانش هست واقعا ؟ 

قدرت خرید مردم اومده پایین نمیشه به قیمت طلا حساب کرد.  اون سال هدیه خوبی دادن بهتون شما هم هر ...

پسر خواهرشوهر

خواهرم

نامزدی ۳تا النگو داد به خواهرم

تازه مجردم بود سال ۸۸

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دیگه اون خیلی حساب کتاب میکنه که گفته . شما هر چقدر دادی بسشه نهایت فامیل نزدیک بود پاگشا بکن یه مبل ...

مادرم میگه  ،گفتن این پولی که دادی کدوم قسمت عروسی بوده ! یعنی محترمانه بیان شده که باقیشم باید محاسبه کنید ،دیگه گفتیم حساب کنیم 

2740
به نظرم شما کم دادین حالا نباید ناراحت شن دیگه کادو هست ولی خب به قول دوستمون به پول الان ۸ میلیون ...

باقیشم تو فرصت دیگه میخوایم بدیم در حقیقت،۳ تومن دیگه میدیم به بهانه دیگه 

همچین بیجا هم نگفته کم دادید سال ۹۷پول شامشون آنقدر نمیشد که کاربرا میگن پول شامشو داده طلا سال ۹۷صد ...

آره موافقم باشما ،دلخوری پیش نیومده ها ،من بد توضیح دادم ،طرف غیر مستقیم پرسید این پول کدوم قسمت عروسیه و بعد حرف عروسی خواهرم شد و ...تصمیم کرفتیم باقیشم حساب کنیم

آره دیگه. اون سال هزینه شام عروسی شما چقد بوده؟ اونم معادل سازی کن . حالا که دودوتاچارتاست   &n ...

اون خیلی سخته واقعا 😄فعلا فقط تونستم معادلسازی طلا بکنن

قدرت خرید مردم اومده پایین نمیشه به قیمت طلا حساب کرد.  اون سال هدیه خوبی دادن بهتون شما هم هر ...

حرفتون رو مامانم تایید میکنه ،خیلی قیمتا بالا رفته ،سخت میشه واقعا که بخوایم دقیق محاسبه کنیم ولی خب تصمیم گرفتیم تو مناسبت بعدی یه مقدار دیگه بین ۲.۵ تا ۳ تومن دیگه بدیم

2706