2737
2739
حرف بقیه از همه چی بدتره وقتی جواب شون رو نمیدم می ریزم تو خودم صد تا بیماری می گیرم وقتی هم جواب ...

حرف بزنن و قهر کنن، بدرککک

مهم خودتی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
خوب الان مجردای سن بالا خیلی زیادن، نمی‌دونم دانشگاه می‌رین؟ یا کلاسای متفرقه؟ اونجا کلی آدم هس. منم ...

دانشجوعم ولی همشون مزدوجن🤭🤣کلاس متفرقه نرفتم ولی

خوبه دوست جدید پیدا کنم خلاص شم ازین حس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همش فردی

و هی دنبال ازدواج

و خسته بودم 

البته یک علت همش بیرونی توقع دارم

یعنی شادی بیرونی

یکی باشه و اینا

تاپیک هامو بخون

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
منم مجردم خودمو سرگرم سفارش کیک کردم بشدتم دوست دارم اینکارو تو پیجا مدام پیگیر اموزشو یادگیریم فقط ...

چقدر عالی آفرین

الان ک فکرشو می کنم چقدر منم نیاز دارم مثل شما پیگیر و سرگرم یه هنری بشم فقط نمی دونم چی🤭🤣

واقعا جز سکوت جواب مناسبی نیست بعضیا تا تجربه نکنن نمی فهمن

امیدوارم تو کارت خیلی موفق شی و همچنین پایان مجردیت با یه ازدواج فوقالعاده و ارزشمند مصادف شه نه هر ازدواج دوزاری با هرکی با آدم شایسته ای مثل خودت

۳۱سالمه و مجردم کارمیکنم کلاس زبان و باشگاه میریم وقت کنم کتاب و فیلم انقد با لبخند و سکوت به حرفای بقیه واکنش نشون دادم که واقعا برام بی اهمیت شده اونا هم خسته شدن😂

2740
دانشجوعم ولی همشون مزدوجن🤭🤣کلاس متفرقه نرفتم ولی خوبه دوست جدید پیدا کنم خلاص شم ازین حس

پیدا کن. چند سالته؟ پر انرژی باش همه ی دخترا دورت جمع میشن. من زیاد با دخترا شوخی می‌کنم و گرم می‌گیرم...

۳۱سالمه و مجردم کارمیکنم کلاس زبان و باشگاه میریم وقت کنم کتاب و فیلم انقد با لبخند و سکوت به حرفای ...

افرین ممنونم بابت کامنت منم سعی می کنم قوی و محکم باشم و لبخند بزنم

بهترین برات اتفاق بیوفته ان شاالله به وقت اذان

مممنونم حتما

الان خلاصه بگم

ازدواج دوم م 

وباردارم واردماه هشت دارم میشه 

۲۴ م میشم ۳۹ سالع

اصلا فکزشوو نکی‌کمک

کنم چون خودم کمتر دیدم

خودمو دست کم گرفتم یکیش شخصیتی

که خوب نیس

یکی سنی و کودک درون فعال ایتا