2733
2734
عنوان

همونبم که گفتم نامزد دوستم برا تولدش تیگو هفت خریده +واقعیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 173 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش درس خونده قبول شده؟

بله 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
اگر واقعا از هدفش خبر داری پیج پسره رو پیدا کن بهش غیر مستقیم پیام بده با پیج فیک شایدم شانس خودت ...

این مخصوص دخترای حسود و زشته ک سگ نگاهشون نمیکنه مجبورن دوس پسر بقیه رو بدزدن 

2731

هدف دوستت چیه مگه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
خوب حتما رابطه دارن ولی خیلیا رابطه دارن ولی ویلا که نه کوفتم نمیگیرن

حتما نميگم گناه كسيو بشورم 

خب دختري كه يا زني كه تنشو بده در مقابل مال احمقه ديگه ببين اوني كه مجاني ميده چيه 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
واح زبانم قاصره شما که از ایشونم بدتری😅داری راهکار میدی واسه شکار بعد میان میگن زندگیامون خراب ش ...

خب داره میگه میخواد با احساسات پسره بازی کنه؟!

ریما داره سو استفاده می‌کنه از پسر مردم!

مگه پولو مفت بدست آورده که این خانم رحم نمیکنه

اتفاقا اگر اسی دختر پاک و خوبیه و اونم مورد خوبیه بره لو بده اینقدر هم پسر مردم نابود نشه پای این ادم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2738
شايد از هر هزارتا يكي  درصد خيلي كميه  طرف ويلا بزنه چيزي نخاد ؟؟؟؟؟ادم پولدار با رعايت ...

خب رابطه دارن دیگه بقیرو نمی‌دونم ولی اینارو می‌دونم مثلا ویلا زده به اسمش لباسهای گرون قیمت سفرای خارجی من تایید نمیکنم ولی منظور کارایی که شوهر آدم نمیکنه رو میکنه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
بله 

بدون سهمیه بدون پارتی داخل ایران؟؟ 

کسی که خودش زحمت بکشه درس بخونه قبول شه تو این فکرا نیست

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اسی جان ب تو ربطی نداره چقدر خودتو اذیت میکنی سرش هی تاپیک میزنی 

عین خواهرمه دوسش دارم منتظرم عصرر بیاد باهم بحرفیم 

خب داره میگه میخواد با احساسات پسره بازی کنه؟! ریما داره سو استفاده می‌کنه از پسر مردم! مگه پولو م ...

ما حق دخالت تو زندگی هیچچچچ کیو نداریم

اسی دو تا حرفش یکی نیست بعد انتظار داری حرف راست بگه!؟!!

شریک گناه نباشید.

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜
نه من آدم خائنی نیستم

خائن دوستته که با احساسات پسر مردم بازی می‌کنه

اگر لنگه دوستت نیستی و از پسره خوشت میاد برو جلو

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
عزیزم این مساله اخه به شما مربوط نیست اصلا خودتو قاطی نکن

به من که مربوط نیست ولی عصر بیاد نشون میدم این تاپیک و نظر های شمارو عین خواهرمه

2706