2737
2734
عنوان

همونبم که گفتم نامزد دوستم برا تولدش تیگو هفت خریده +واقعیت

| مشاهده متن کامل بحث + 4782 بازدید | 173 پست

مگه نمیگی دندونپزشک خب انقدر پولدار هست که چشمش دنبال مال یکی  دیگه نباشه 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
چرا ؟میخرن حتی گرون تر کجای کاری خاله من مطلقس با یه مردیه ویلا زده به نامش تو شمال 

عجببب اینا دیگه کین.. حقشون اون زنا هم سرشون کلاه بزارن مالشون رو ببرن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه نمیگی دندونپزشک خب انقدر پولدار هست که چشمش دنبال مال یکی  دیگه نباشه

اشتباه فکر می‌کنی والا خیلی هم بدتره 

دوست داره همه چی رو ی جا داشته باشه 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه
2728
چرا ؟میخرن حتی گرون تر کجای کاری خاله من مطلقس با یه مردیه ویلا زده به نامش تو شمال 

تا اونجايي كه من تو جامعه ميدونمو ميبينم مفتي مفتي نيست در قبالش چيزي ديگه ميگيرن 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
عجببب اینا دیگه کین.. حقشون اون زنا هم سرشون کلاه بزارن مالشون رو ببرن. 

البته مرده مجرده 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

مطمني دوست جون جونيته

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
اشتباه فکر می‌کنی والا خیلی هم بدتره  دوست داره همه چی رو ی جا داشته باشه

شغل پسر چیه؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
معلومه میبینم دل شما برای پسره میسوزه😂اسم خودتونو دوست نزارین

نه اتفاقا هر کاری کنه من دوسش دارم تازه به منم یاد میده چیکار کنم پولدارتر شم 😂😆

اگر واقعا از هدفش خبر داری

پیج پسره رو پیدا کن بهش غیر مستقیم پیام بده با پیج فیک

شایدم شانس خودت زد اومد واسه تو😁

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
الان تو طرف پسره ای؟

نه 

معلومه میبینم دل شما برای پسره میسوزه😂اسم خودتونو دوست نزارین

من فک کردم فقط من همچین حسی دارم نگو درست بوده! برای خنده گفتم پسره اسگله اومده میگه اسگل خودتی

خوبه در جوابش بگم تو چشت دنبال پسرست یا زوده؟😂

لایک نکن لطفا😬
تا اونجايي كه من تو جامعه ميدونمو ميبينم مفتي مفتي نيست در قبالش چيزي ديگه ميگيرن 

اکثرا این طوره نه همه شون ولی خب خیلیا هستن رابطه هم دارن ولی ویلا ماشین نمی‌گیرن در قبالش 

2706