2737
2739

خیلی باهام سرد شده . اصلا باهام حرف نمیزنه حتی یه کلمه. مگر اینکه چیزی بپرسم اونم تو یه دو کلمه جوابمو میده . میره تو اتاق درو میبنده با گوشیش ور میره . اصلا بهم نگاه هم نمیکنه . بهم این چند وقت گفته تو برام اهمیتی اصلا نداری.تو برام جذابیتی نداری ولی زنهای تو خیابونو میبینم تحریک میشم. در کل باهام اصلا خوب نیس و اصلا باهام نه حرف میزنه نه کنارم مبشینه انگار نامحرمم خودشو کلا از من جدا کرده و جدا میخوابه . 

دیشب گفتم بریم بیرون. همون اول پیاده روی مون دیدم همش سرش تو گوشیه . و جدا برای خودش داره میره . گفتم حداقل تو خیابون گوشیتو بزار کنار . اونم اول غر زد بعد گذاشت جیبش

ولی کل مسیر صورتش مثل ادمهایی بود که از بدبختی و بیچارگی له شدن . انگار ولش کنی الان گریه کنه . چهره اش غمباد زده بود . یهو دو تا پسره دیدم دارن میخندن وقتی از پیششون رد شدیم یکیش ب اون یکی گفت طاقت بیار میایم نجاتت میدیم بعد هرهر خندیدن جفتشون . 

بعد جلومون دو تا دختره بودن اونام اول نگاهش کردن بهم یه چیزی گفاتن بعد جفتشون خندیدن شنیدم یکیش گفت نه بابا ناراحت نیس قیافه اش شاید اینجوریه بعد دوباره هرهر خندیدن داشتن منفجر میشدن 😢

من خیلی ناراحتم 😭

وا چشه

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب اگه واقعا به شما حسی نداره چرا به زور دارید ادامه میدید ؟ جدا شید هر کدوم برید دنبال علایقتون دیگه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2740
نمیدونم . کلا بامن غمگینه . فکر میکردم کلا اینجوری شده ولی وقتی با دوستاش حرف میزنه خیلی خوشحال و شا ...

تاحالا پرسیدی چرا؟

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
خوب اگه واقعا به شما حسی نداره چرا به زور دارید ادامه میدید ؟ جدا شید هر کدوم برید دنبال علایقتون دی ...

قرار باشه بخاطر خودخواهی یکی از طرفین زندگی ها بهم بخوره که نمیشه از اول غلط میکرد این خانوم رو انتخاب میکرد میومدش خواستگاری

افسرده شده 

همیشه اینجوری نیس . وقتی با دوستاشه خیای شاده . تلفنش زنگ بخوره جوری با خنده حرف میزنه . انگار فقط با من اینجوریه. منم تصمیم گرفته بودم مثل خودش باشم یه هفته ست مثل خودش رفتهر میکنم ولی خسته شدم‌‌ دیشبم داغون شدم 

2706