2737
2739

۲ ۳ روز شده تب میکنه یکسره استا میدم بهش

خستم کرده شبو  روز گریه 

شوهرم نبرد دکتر میگه همش مریضین...به مادرش زنگ بزنم فورا میان 

چیکارکنم شب نیا ددعوام کنه بگه چرا زنگشون زدی

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا چي بگم ويروس جديده خيلي سنگينه البته برا منو بچم كه اينطور بود با استامنوفن كه اصلا اثر نميكرد كلي دارو داد دكتر 

نميدونم ايمني بدن بچه شما چطوره 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
خب خودت بلند شو ببرش دکتر..چرامنتظر شوهرتی

لعنت به من .... بی عرضه ترینم ... شوهرم یه هزاری نمیذاره کف دستم اینجور مواقع مثل گداها باید دنبال پول بگردم 

والا چي بگم ويروس جديده خيلي سنگينه البته برا منو بچم كه اينطور بود با استامنوفن كه اصلا اثر نميكرد ...

بچم ۸ ماهشه هرکی ببینه میگه انداره بچه ۳ ۴ ماهش ضعیفه جون نداره

بچم ۸ ماهشه هرکی ببینه میگه انداره بچه ۳ ۴ ماهش ضعیفه جون نداره

ببرش دكتر اين ويروسه من ادم گنده رو ١٥روز بيشتر انداخت

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
مادرشوهر رو میخوای چیکار پول بگیر خودت بعد از ظهر ببرش البته تب از ویروس هم هست  علائم دیگه لی ...

مادرشوهرم باز دلش مسوزه بهمون

لعنت به من .... بی عرضه ترینم ... شوهرم یه هزاری نمیذاره کف دستم اینجور مواقع مثل گداها باید دنبال پ ...

بی عرضه نبودی ک بعضی مردا اینقدر اعتماد بنفس و عزت نفس زن و میگیرن سریع یه بچه میخوان بیارن که زن پاسوز زندگی بشه عزیزم 

2706