2733
2734

سلام من خواستگاری برادرشوهرمه منو دعوت نکردن ولی ب شوهرم میخایم بریم شوهرمم گفته من میرم الان من چیکار کنم برم یا نرم چون دعوتم نکردن؟؟؟

جایی بی دعوت نرو 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوتت نکردن دیگه کجا میخوای بری

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2728
2740

عزیزم خواستگاری بوده نه مراسم تعین مهر یا یه مراسم جدی تر ، بهاره شما شرکت نکنید 

و اجازه بدین همسرتون به عنوان برادرش شرکت کنه 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

وقتی نگفتن بیا چجور میخوای بری؟

اکه رسمتون هس که بدون دعوت اینجور مراسم برید برو

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2706