2737
2734
عنوان

از مردم نفرت دارم

163 بازدید | 19 پست

من همیشه ادم خوش قلبی بودم بد کسیو نخاستم تو این مدت عمرم اونقدر نامردی اونقدر بیشعوری دیدم 

سرکارم همیشه همکارای بیشعور مراجعه کننده های عصبی طلبکار رییس نفهم 

جیب همیشه خالی 

کم کم دارم عقده ای میشم دلم میخاد صدای هیچ انسانی رو نشونم شدید عصبیم میکنه

یعنی همه بدن؟همه؟؟؟؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری شدم تنها راهش اینه ک ادمای سمی زندگیت و کلا هر ک حالت و بد میکنه جم و جور کنی ساعت ۹ شب بزاری دم در 

بعد حسابی دل تکونی کنی از فکر و قلبت برن بیرون 

دورت خلوت میشه ذهنت باز و تمرکزت رو خودت و اهدافت میاد

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
منم اینجوری شدم تنها راهش اینه ک ادمای سمی زندگیت و کلا هر ک حالت و بد میکنه جم و جور کنی ساعت ۹ شب ...

خیلی زیادن سمی ها 

مثلا دوستام فقط موقع حال بدی میان پیشم خودشونم افسرده 

اینجوری باید با 99 درصد انسان ها قطع ارتباط کنم

مردمم از تو نفرت دارن 

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
خیلی زیادن سمی ها  مثلا دوستام فقط موقع حال بدی میان پیشم خودشونم افسرده  اینجوری باید ب ...

قرار نی کلا قطع کنی ی سریا ک باید برن ب درک کار با اونا ندارم بقیه خ کمرنگ بشن ت زندگیت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
خیلی زیادن سمی ها  مثلا دوستام فقط موقع حال بدی میان پیشم خودشونم افسرده  اینجوری باید ب ...

مثلا باهاشون همدلی همدردی نکنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممکنه

بگو درک چرا مهم باشه برات من میتونم ب جد بگم ۹۹ درصد اونایی ک من و تو سایت می‌شناسن ازم خوششون نمیاد ول ادن حساب نمیشن چارتا نوشته تایپ شدن برام همین 

ادمای دورمم ی پوستن و چند پره گوشت و تمام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم تا کی  دوستام بیان درد دل کنن برام زندگی خودشونو خراب کردن با حال بد اومدن سراغ من

خو گوش نده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو درک چرا مهم باشه برات من میتونم ب جد بگم ۹۹ درصد اونایی ک من و تو سایت می‌شناسن ازم خوششون نمیاد ...

اتفاقا من چون ادم احساساتی بودم اینجوری شدم وگرنه بدجنس بودم که مشکل پیش نمیومد   

2706