2737
2739
عنوان

تازگیا شوهرم تا من میام گوشیو میزاره زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 44 پست
وای منه ساده هم میگم بزار ب روش نیارم بلکه درست شد ولی یمدته عجیب ازاینکارا میکنه  از وقتی دخت ...

ب روش اصلا نیار ولی گوشی چک کن بعد مطمین شدی اونوقت بیادتگ کن راهنمایی کنیم ولی عجله نکن بدتر می‌کنه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدی ادامه داره ازش بپرس بالا سرش وایسا بگو گوشیتو بیار چیه توش ک منو میبنی پرتش میکنی

نه اینکار فقط هوشیارش می‌کنه و می‌فهمه شک کرده و اپل گوشی رو پاک سازی می‌کنه و بعد تو خونه دست نمیگیره 

تغییر دیگه هم کرده ؟! تو رفتار ؟!اولین باره؟! سابقه خیانت با شیطونی داشته ؟!

اره دیگ مث قبلنا محبتاش از ته دل نیس قبلا خرید میکردیم نظر میداد ولی الان میگ هرچی پسندیدی امونو بخر بریم

یا مثلا شبا راحت تنهایی میخابه ولی الان نه

سابقه خیانت هم داشته موقعی ک دوست بودیم قبل ازدواج

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2728
پیشش صحبت کن و حرف از خیانت دیدن رفیقات بنداز و... و بگو خیلی رو مخه همچین چیزی و مردی ک خیانت کنه ا ...

باش عزیزم اره اینم روش خوبیه

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
اره دیگ مث قبلنا محبتاش از ته دل نیس قبلا خرید میکردیم نظر میداد ولی الان میگ هرچی پسندیدی امونو بخر ...

پس بدون اینکه نشون یدی شک کردی گوشی رو چک کن و حتی اسکرین بگیر و عادی باش فعلا تا ببینیم اصلا چکار می‌کنه و در چه حده

2738
راستش من بودم میرفتم سراغ گوشیش من بودم بدون این که بگم . نشون بدم حساس شدم اول چک میکردم ولی شما ...

اره حتما دلم میخاد اول اینکارو کنم خدا کنه پاک نکنه

میگ از زمانی ک بچش اومده اینجوریه فک کنم خیلی وقته اخه

میدونم ولی مردا خدای انکارن بفهمه شک کرده تیز میشه و دیگه مشکوک رفتار نمیکنه و حواسش ب  همه چی هست باید اول ببینه در چه حده این کارا و چه کار میکنه ؟!

نه اینکار فقط هوشیارش می‌کنه و می‌فهمه شک کرده و اپل گوشی رو پاک سازی می‌کنه و بعد تو خونه دست نمیگی ...

بعضی وقتا گوشیش زنگ میخوره میگ ول کن مشتری هس حالشو ندارم

پس بدون اینکه نشون یدی شک کردی گوشی رو چک کن و حتی اسکرین بگیر و عادی باش فعلا تا ببینیم اصلا چکار م ...

وای خیلی ناراحتم اولا خیلی فیلم ناجور میدید قایمکی و زنا رو بیرون زیر چشمی دید میزد دوسالی بود ک ادم شده بود الان فک کنم ،دیده دخترم سرمو گرم کرده باز هوایی شده

اره حتما دلم میخاد اول اینکارو کنم خدا کنه پاک نکنه

هر چقدر پاک کنه یه چیزی پیدا میشه واتساپ و ..نکاه کنن مخاطبین رو ببین و پروف هارو ببین ب اسم مرد نزده یاشه و سابقه تماس ببین وقتی خونه نیست با کی حرف زدن بسشنرغ شماره رو بردار ک ب پروفش نگاه کنی ،قسکت واریز کوشی رو هم ببین برای کس پول ریخته یا شارژ فرستاده ؟!! تماس ویدوکال هم ببین 

من بودم گوشیو میزدم توسرش بدون چون چرا

اخ گفتی خیلی حس بد میگیرم فک میکنم ب فرض خودشو منو خرم کرده

وای منه ساده هم میگم بزار ب روش نیارم بلکه درست شد ولی یمدته عجیب ازاینکارا میکنه  از وقتی دخت ...

خیلیا اینطوری میشن بعد بچه یا قبل بدنیا اومدنش بیشترم سر اون مسائله

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
2706