2733
2739

اصلا از اون ادمایی نیستم ک گوشیشو چک کنم اونم کلا ازاین اخلاقا نداشت ولی مثلا من از دسشویی میام ،همسرمم پیش دخترم دراز کشیده تا من میرم اتاق گوشیو هول میکنه زود خاموش میکنع صفحشو

یا مثلا من و دخترم پذیرایی بودیم اون گف میرم بخابم در اتاقم میبنده

رفتم شربت دخترمو از اتاق بیارم وقتی درو باز کردم میخاست زود گوشیو پرت کنه ی وری ولی انگار من زود درو باز کردم

گف عه اومدی خیلی هول شد

همش منو میبینه سعی میکنه جوری وانمود کنه که ب گوشی نگا نمیکنه منم خیلی بهم برمیخوره

ازاین اخلاقا نداشت بنظرتون حق دارم شک کنم بهش؟

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
اره

چیکار کنم خیلی نگرانم یعنی داره خیانت میکنه؟؟

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق داری منم بودم شک میکردم 

وای جیکار ونم بنظرت برم گوشیشو چک کنم یا بگم چرا اینطوری میکنی؟

وای جیکار ونم بنظرت برم گوشیشو چک کنم یا بگم چرا اینطوری میکنی؟

نه اصلا ب روش نیار فقط هوشیار ترش می‌کنی 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2738
چیکار کنم خیلی نگرانم یعنی داره خیانت میکنه؟؟

شاید حساس شدی

ممکنه داره تصویر یا فیلمی می بینم که خوب نیست

حتما که خیانت نیست تازه همه اینایی که گفتم حدسه شایدم می خواد یه چی برات بخر سورپرایزت کنه

ن خیانت ولی رفتارش طبیعی نی

یا میره حتما زنای اونجوری رو دید میزنه😑

پیشش صحبت کن و حرف از خیانت دیدن رفیقات بنداز و... و بگو خیلی رو مخه همچین چیزی و مردی ک خیانت کنه اصن نباید تو روش نگا کرد و... ببین عکس العملش چیه...

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
نه اصلا ب روش نیار فقط هوشیار ترش می‌کنی 

چیکار کنم خاهری ی راه بهم بگو تو بودی چ میکردی

مشکوکه خیلیم مشکوکه من اگه بودم یه سلیطه بازی در میاوردم میگرفتم گوشیو چک میکردم 

وای منه ساده هم میگم بزار ب روش نیارم بلکه درست شد ولی یمدته عجیب ازاینکارا میکنه 

از وقتی دخترم اومد ب کل عوض شد

چیکار کنم خاهری ی راه بهم بگو تو بودی چ میکردی

راستش من بودم میرفتم سراغ گوشیش

من بودم بدون این که بگم . نشون بدم حساس شدم اول چک میکردم

ولی شما رو نمی‌دونم 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706