2737
2734
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
عزیزم من معذرت میخوام شما درست میگین ،،،ولی بخدا همش شوخی الکی بود و اینکه این برادر عزیزمونم فوق ال ...

چ عجب از ما تعریف کردی😂

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما حتی اگه کامتت منم خونده باشین تویاین تاپیک گفتم نامزدم قهر کرده از خونمون رفته برا همین بی ...

انشالله عزیزم خوشبخت بشی ما کوردها بخدا اینجور ادم هایی نیستیم بخوایم به کسی جسارت کنیم بازم عذرخواهی میکنم 

2728
خواهش می کنم

اون خانمه ام منو مریض مرد خطاب کرد

انکه مرا نیکو گفت خود نیکوس(الی)

وانکه مرا بدی کرد بدی سیرت اوست(همون خانمه ک گفت من مریضم)

دیگه من برم بخابم خوشحال شدم خانم🌹

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
اون خانمه ام منو مریض مرد خطاب کرد انکه مرا نیکو گفت خود نیکوس(الی) وانکه مرا بدی کرد بدی سیرت اوس ...

داداش منم واقعا از کامنت اون خانم ناراحت شدم چون من منظورم اصلا شما نبودین که اون خانم این حرفو زد

به هرحال من معذرت میخوام

خدانگهدارت داداش☘

لطفا لایک نکنید دیدگاهمو نپسندید لایک نکنید ممنون
اون خانمه ام منو مریض مرد خطاب کرد انکه مرا نیکو گفت خود نیکوس(الی) وانکه مرا بدی کرد بدی سیرت اوس ...

اگه من کوردم اجازه نمیدم کسی به برادر کورد زبانم توهین کنه و این وجودو نداره چون چند ساعته داریم با این اقا شوخی میکنیم کوچیکترین  بی ادبی نکردن و اینه ذاته مرد باغیرت و مغرور کورد که قابله ستایشه،،،،بژی برا گیان قولی شاهزاده کوردسان هه شانازیمان کوردسانه 

2740
خدا نکنه گلم .اما دیگه از این کارا نکن ارزش نداره ما زنا ب فکر خودمون نیستیم فردا روز خدای نکرده یچی ...

سلام عزیزم صبحت بخیر رفتم‌دکتر سرم زدن امپول فتازون و بتامتازون😐هیچ تغیریم نکردم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
درد اوایل بارداری بیخوابم کرده😣

من درد اخرایی بارداری بد جور بیخوابم کرده

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
منم حالت تهوع دارم کی می خواد دست از سرم برداره خدا داند.

کاش من مث تو بودم قدر نعمت بدون خواهرم

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2706