2737
2734
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از همون تا آخرش می ترسم.😭😭کاش تا آنومالی باشه.

منکه تا۱۵،۱۶ بود ولی ترش میکردم تا آخرش،

لیمو تازه بخور،برا من جواب بود،توفریزر داشتم،همش دستم بود.ولی اون سرصبحی😭😭😭خیلی بدبود

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2731
راستی  مبارک باشه  فقط میخواستم ببینم چه ارتباطی به بیخوابی داره. گفتم شاید روز اول درد د ...

زنده باشین.باید تا ده روز به کمر اونم سر بالاتر از بدن باشه بخوابیم.بدن و گردن و همه دیگه این وضعیت و نمیتونن تحمل کنن.منم تو روز هشتمم.دیگه از عوارض ش هست 

ایلام شما کجا؟

سنندج

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
کردستان زیباست من اونجا خدمت کردم 

بله خیلی زیاد

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
استادمون میگفت حتی دو ظرف وایتکس نصفه رو باهم قاطی نکنین،تو این همه رو باهم قاطی کردی😱😱😱

من قاتی نکردم تو دسشویی بودم ک بشورمش جرم گیرمون تموم شده بود وایتکس ریختم همسرم خواب بود گفتم بوش نخوره بهش در دسشویی بستم همش رفت تو گلوم

خوشبختم 🌹

همچنین

دی قلیان مکشه اتکوژه

2706