2733
2734
عنوان

چرا نمیخوابین

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 374 پست
خدانکنه پیش باباشون منم ازشهرم ۱۰ ساعت فاصله دارم 😔

برو دیدنشون اینجوری ک نمیشه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قاتی نکردم تو دسشویی بودم ک بشورمش جرم گیرمون تموم شده بود وایتکس ریختم همسرم خواب بود گفتم بوش ن ...

اومدی ثواب کنی،کباب شدی،عزیزم،ای جان🥲🥲،فردا برو دکتر حتمن

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2731
من تا آنومالی خوب شدم ولی بعد تولد تا الان موقع شیر خوردنش حالت تهوع میگیریم 😢

واااای نهههه.😳🤯خدایا بارداری و زایمان و شردهی و....چه قدر سخته‌.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
2740
نه پای عمو نوردین بیوم کفتو خوار له کیوگه فره ناراحت بیوم دی قلیانه کیشام

😂😂😂😂😂😂ای خواااا

کورد هر کورده

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
دقیق تمام شد خدمتم سال ۹۷ همونجا گروه تروریستی رفتن خیلیا کشتن

مرز همینه

اومدی ثواب کنی،کباب شدی،عزیزم،ای جان🥲🥲،فردا برو دکتر حتمن

🥲اهوم اونم از عصر دعوا داره هی میگ بریم دکتر گفتم الان میریم دکترم میخواد کلی سرزنش کنه😐

2706