2733
2739

( اول بگم که این سوال برای شخص دیگه ای هست و گفته من براش تاپیک بزنم)

ما سه تا جاری هستیم و با جاری کوچیکم خیلی صمیمی بودم ولی بعد یه موضوعی که تعریف میکنم رابطشو باهام کم کرد و در حد حال احوال هستیم. جاری من ۵سال بود ازدواج کرده بود و بچه دار نمیشد کلی هم نذرو نیاز کرد نشد یه روز سرظهر بود اومد گفت شوهرت نباشه باهات حرف دارم کسی قابل اطمینان نیست بهش بگم گفتم بگو من دهنم قرصه

گفت یه خانمی هست حامله است و هشت ماه دیگه بچش بدنیا میاد و بچه رو نمیخواد میخوایم ما بچه رو بگیریم و به همه بگیم باردار شدم و این مدت و میریم یه جایی اجاره میکنیم میگیم مسافرت بودیم و بچه که اینجا دنیا بیاد شناسنامه به اسم خودمون می‌گیریم

هنگ بودم نفهمیدم و الان پشیمون هستم و قبول کردم و قرار شد اینورو من هماهنگ کنم واگر سؤالی پیش اومد رفع و رجوع کنم. این کار انجام شد و همه چی اونجوری شد که باید. بعد اون باهام سرد شد .

الان بچه ۶ سالشه و من احساس میکنم باید بدونه اونا پدر مادرش نیستن و حق طبیعیش هست و این بار به گردن منه و رسالت منه که انجامش بدم و اوت دختر بچه رو از هویت خودش باخبر کنم چون من تو این کار اشتباهی دست داشتم و حتی خانواده اصلیش رو هم میشناسم  به نظرتون چکارکنم یهویی رودر رو کنم یا اول با اون دختر بچه حرف بزنم نمیدونم با چه روشی این باری که رو دوشمه رو زمین بزارم و رسالت من انگار اینه اگرشما هم راه دیگه ای سراغ دارید لطفا پیشنهاد بدید ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو خیییییلی احححمقی خیلی نااااجنسی خییییلی بد ذاتی بچه ۶ ساله رو ناااابود کنی؟؟؟ رسالت گردنته؟؟؟ گگگگ.... خوردی

به تو هیچ ربطی نداره مریض روانی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

چه رسالتی ؟ فکر میکنم‌یکم غرض ورزی و خیانت توی این داستان دخیله بخاطر سرد شدن طرف مقابلت!

اگر اون خانواده بچه رو میخواستن صدسال سیاه نمیدادن به اینا که بزرگش کنن

مگه بچه توی شرایط بدیه؟

فکر کردی اگر به بچه ی ۶ ساله بگی چه بحرانی براش درست میکنی؟

چه افسردگی و دغدغه ای میشه!

ابروی اون خانواده مهم نیست که میخوای پیش همه ببری ؟

اینهمه مدت سکوت کردی بعد از اینم سکوت کن! صلاح باشه رو بشه خود به خود میشه!

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

به هیچ عنوان به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیییییییییییچ عنوان به شما مربوط نیست قضیه!

فک کردی این طوریه یه هو به بچه ۶ ساله بری بگی مادر پدرت اینا نیستن!!!! 

کلی جلسات مشاوره باید برن سن داره

چرا میخوای برنامه ریزی مادر پدرشو به هم بزنی؟؟؟؟

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
بهش بگو خیییییلی احححمقی خیلی نااااجنسی خییییلی بد ذاتی بچه ۶ ساله رو ناااابود کنی؟؟؟ رسالت گردنته؟؟ ...

خواستم فحش بدم گفتم الان میگین بی ادبه  دقیقا بگو بتمرگ سرجات عفریته

عزیزم ب نظرم این کارت از روی خیر خواهی و ب قول خودت رسالت نیست ازروی ذات خرابی هست ک داری دقیقا چون ک خودت اشاره کردی باهات سرد شده میخوای زندگیشو بهم بزنی ببین بااین کارت هم اون دخترو دچار دوگانگی میکنی هم یه خانواده رو می پاشونی فک نکن ک دلت خنک میشه بدون چوبشو بد میخوری خیلی بد پس بشین سرجات این دفعه رو رسالت نکن توبقیه چیزای زندگیت ادم خوبی باش 

2706