2733
2739

هر شغلی سختی خودش داره ما جاشون نیستم که ببینیم چه بلاها و دردسری دارن، الان خوبه منم بگم خانه دارا چقدر کار میکنن تازه نسل اصلی اونان که تربیت میکنن نه تنها حقوق نمیگیرن که منت هم میزارن سرشون. هر شغلی مهمه و ما نمیتونیم تعیین کنیم مقدار سختی و حقوق چقدر بدیم چون دست ما نیست

لطفا به شغل همدیگه توهین نکنید، همه تو کارشون سختی میکشن. معلما اگه با حقوقتون مشکل دارید بدونید ما نمیتونیم حلش کنیم باید مشکلتون با آموزش وپرورش حل کنید ما فقط میتونیم قدر دان زحمت‌هاتون باشیم و تو روزتون تا جا هست ازتون تشکر کنیم 

زندگیم فقط دو حرف خواب خواب..!

مگه کسی توقعی داره؟

درستش هم همینه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی دیدم که داروسازو با معلم مقایسه میکنن

دلم برای پدرم سوخت اینقدر خونده حالا با معلم باید مقایسه بشه

درضمن بیشتر از 30 میگیرن بستگی به پروانه اش داره ساعتی 180 میگیرن 

از صبح باشن تا شب 10

در حال رفتن..

در کل موافقم  ولی محض اطلاع تو فرهنگ ایران یه خانم شاغل هم بیرون کار میکنه و هم داخل خونه و کارش دو برابر خانم خونه داره   طبق تحقیقات بچه های خانم های شاغل موفق ترم هستن  واقعا خونه دار بودن افتخار خاصی نیست  مجرد بودی خونه مستقل داشتی نمی خواستی کار کنی تو خونت؟

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2740