2737
2734
عنوان

یادتونه یه زمانی تو نی نی سایت فحش میدادن میگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 98 پست
من دوسری زدم هنوز که هنوزه با یه سرد و گرم شدن کوچیک عضلات بازوم شروع میکنه به گرفتن و درد خیلی شدید ...

خیلی از بیحالی های الان میبینیم به نظرم از واکسن خانم های خونه دار خیلیا دیدم کارهاشون به زور انجام میدن سخت شده براشون همین نی نی سایت بارها دیدم خودمم یکیشونم بعد واکسن و کرونا ضعیف شدم و افسرده کلا تغییر کردم

ببخشید چنتا سوال داشتم  کرونا هم گرفتین ؟ خیلی قرنطینه سفت و سخت  و خود مراقبتی و دوری و ...

منم واکسن نزدم هیچی رو هم ضدعفونی نمیکردم ماسکم نمیزدم

یبار کرونا گرفتم ولی😄 اونم حامله بودم دارو نخوردم 

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من هنوزم روی نظر خودم هستم. واکسن‌های کرونا هنوزم عوارض واقعیشو نشون نداره. این بیماریها و مرگ و ...

منم یه مرحله زدم  باردار بودم ب اجبار

خودم برکت رو دوست داشتم ولی برای باردار سینوفارم میزدم بعدا هم نرفتم 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
سود کل سال رو میگم  امسال یه بار شیشصد دادن یه بار چهارصد

نوش جان 😆

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2728
منم نزدم کرونا نگرفتم ماسک نزدم الکل نزدم مهمونی و تولد خانوادگی داشتیم میرفتم فقط زیاد آب سیب م ...

چه جالب به نظر منم واکسن کرونا عوارضی داشته 

اما هنوز به نتیجه نرسیدم که زدنش کاملا  به ضرر بوده

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
یه عده هم میگفتن کلا نزنید اینا نقشه دشمنه 😬

چه دوران سمی بود

تاپیک ها فقط فلانی اومد خونمون کرونا داد رفت 😂😂

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
ببخشید چنتا سوال داشتم  کرونا هم گرفتین ؟ خیلی قرنطینه سفت و سخت  و خود مراقبتی و دوری و ...

کرونا نه

یعنی سرما میخوردیم ولی خب تست کرونا و اینا نمی‌دادیم. من که دکتر هم نمی‌رفتم و با طب سنتی درمان میکردم. 

قرنطینه و ماسک و الکل و شستشو هم اصلا نداشتیم. بی‌دردسر میرفتیم بیرون. پسرمو میبردم پارک. توی همون کرونا دوباره بچه‌دار شدم. یادمه چون عصر زایمان کردم شب موندگار شدم توی بیمارستان. پرستارا دیگه التماس میکردن بهم برا ماسک زدن. منم جلو روشون میزدم. همین که از اتاق میرفتن بیرون ماسکو می‌کشیدم پایین. هم‌اتاقیم می‌ترسوندم. میگفت یه کرونایی اینجا بوده. بعد مثبت شدن تستش بردنش از اینجا. منم ریلکس میگفتم عه. دیگه اونم بیخیال شد و ماسکشو درآورد😂

2740
راست می‌گفت بعد همین واکسن چقدر آدم از بین رفتن. خودم دو دوز زدم پشیمونم

عزیزم بیخیال اگه نمیزدیم که هنوز باید با ماسک و الکل و قرنطینه سرمیکردیم بالاخره بین بد و بدتر بد رو انتخاب کردیم 

خداروشکر تموم شد اون دوران کوفتی

منم واکسن نزدم هیچی رو هم ضدعفونی نمیکردم ماسکم نمیزدم یبار کرونا گرفتم ولی😄 اونم حامله بودم دارو ...

اره از دوستان هم داشتم کسی که وا‌کسن نزد یادمه خیلی هم بهشون اصرار کردم و واقعا خیلی عصبانی بودم از دستش چون بیماری زمینه ای هم داشت ولی شکر خدا هیچ چیزیش نشد همین باعث تعجب بیشترم میشه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
چه جالب به نظر منم واکسن کرونا عوارضی داشته  اما هنوز به نتیجه نرسیدم که زدنش کاملا  به ض ...

بنظر منم کرونا تازه شروع کار بوده برای واکنش مردم 

تازه میخوان سهم کربن رو اجرایی کنن 

میخواستن اسم پدر رو از کارت ملی حذف کنن فقط مادر باشه که مشخص نشه کی ولد الزنا هست !

تاره میخوان با لیتیمهایی که استخراج شده از دریاچه های نمک ماشینهای برقی رو راه اندازی کنن و بنزین رو از دسترس خارج کنن

تازه میخوان شهرهای 15 دقیقه رو به راه بندازن 

درواقع کرونا مثل اسمش یه تاج بود....

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706