2733
2734
عنوان

یادتونه یه زمانی تو نی نی سایت فحش میدادن میگفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 98 پست
دیگه زیر شلواری که یه تومن نیس  من باهاش شلوار بیرونی میخرم ۸۰۰    

سود من 800 نشده هیچ وقت 😂😂😂

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرقی نمیکنه دلی انکار ساخته بودن جمعیت تعدیل کنن اون افراد بیمار و ضعیف از بین ببرن

اره ب نظرم به مدت اومد کشت و رفت تمام همه واکسن و شستن و..بی خود بود

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2731
من کادر درمانم بعد واکسن کسی از بین نرفت فقط اونایی که کرونا گرفته بودن یه سری عوارض عجیب مثل نارسای ...

من دوسری زدم هنوز که هنوزه با یه سرد و گرم شدن کوچیک عضلات بازوم شروع میکنه به گرفتن و درد خیلی شدید میگیره . بعد از زدن واکسن اینطور شدم . 

همون موقع هم که زدهبودم تا سه ماه اول همش خواب بودم

2740
و ما که هیچ‌کدومو نزدیم😂

ببخشید چنتا سوال داشتم 

کرونا هم گرفتین ؟

خیلی قرنطینه سفت و سخت  و خود مراقبتی و دوری و اینا داشتین یا نه عادی بودین ؟

ماسک چی داشتین؟

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
ببخشید چنتا سوال داشتم  کرونا هم گرفتین ؟ خیلی قرنطینه سفت و سخت  و خود مراقبتی و دوری و ...

منم نزدم کرونا نگرفتم

ماسک نزدم

الکل نزدم

مهمونی و تولد خانوادگی داشتیم میرفتم

فقط زیاد آب سیب میخوردم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
شماها بردید ولی بازی رو

آره من هنوزم روی نظر خودم هستم. واکسن‌های کرونا هنوزم عوارض واقعیشو نشون نداره. این بیماریها و مرگ و میرهایی که داریم می‌بینیم تازه نوک کوه یخه. خدا رحم کنه. البته خیلیا هم با طب سنتی پاکسازی کردن. ان‌شاء‌الله که نتیجه داشته. 

اوف توی همین نی‌نی سایت بهم گفتن قاتل😂

افتخار نداره کجا بودین که از کمبود تخت رو زمین مریض کرونایی میخوابوندن کجا بودین کسایی که پر پر شدن رو ب چشم ببینید واقعا شاید قاتل باشی و در کشتن ی فرد به علت کرونا و انتقالش نقش داشتی.... 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706