2733
2739

امروز ظهر خوابیدم بعدش هی بدنم سنگین شد هی میخاسم بیدار شم نمیشد با چشمم اتاق میدیم ولی نمیتونسم حرف بزنم پاشم بعد انگار تو اون حالت ی لحظه پاشدم بعد فکر کردم که من نمیتونسم پاشم الان چطوری پاشدم بعد همون لحظه دوبار دراز کشیده حالت سنگینی گوشمم انقد بعد صوت میکشید انگار نمیتونسم نفس بکشم که گفتم کارم تمومه بعد انقده خدا خدا کردم با ضربان قلب بالا بیدار شدم  ولی اصلا بخدا خواب نبود می‌دونم خواب نبود 

بهش میگن پرواز روح یا برون ریزی... کاری نکردی در مورد تمرین های باز کردن چشم سوم و این چیزا؟؟؟؟؟ نری سراغ این چیزا که هاله ات رو ضعیف می کنه هاله ضعیف هم باعث مشکلات ماورایی میشه

قدیمیا بهش میگن بختک  ولی تعریف الان اینه که مغز به بدنت فرمان نمیده که حرکت کنه

فکر نکنم بختک باشه تو حالت بختک حس می کنی کسی پیشته یا لا سرته و اون این بلا رو سرت اورده اما ایشون نگفتن که کسی رو حس کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش میگن پرواز روح یا برون ریزی... کاری نکردی در مورد تمرین های باز کردن چشم سوم و این چیزا؟؟؟؟؟ نری ...

نه فقط سابلیمینال گوش میدم بعید می‌دونم از اون باشه چون حقیقت خیلی وقت اینجوریم 6،7سال میشه 

2738
نه فقط سابلیمینال گوش میدم بعید می‌دونم از اون باشه چون حقیقت خیلی وقت اینجوریم 6،7سال میشه 

بعد ۳ سال ازدواج کردم خونه خودم ۵,۶ دفعه ولی خونه بابام تو ماه ۱۸.۱۵ روز منم اینجوری میشدم بعضی وقتا کنارم چیزای عجیب میدیم

نتیه دیدی از سابلیمینال؟

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2706