2737
2739
عنوان

کیا شاغلن و بچه دارن؟

408 بازدید | 37 پست

بیاین بگین ببینم چطور میرسین ب کاراتون ؟ 🥲🥲

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
بیشتر دیدم همسر خیلی کمک می‌کنه  یا خونشون هیچ وقت اونجوری که باید مرتب نیست

یعنی منم اینجوری میشم !؟البته فقط نیمه وقت میخام برم همسرم سرکاره همش کمک نمیرسه اصلن

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی منم اینجوری میشم !؟البته فقط نیمه وقت میخام برم همسرم سرکاره همش کمک نمیرسه اصلن

نیمه وقت خوبه 

باید خودت عادت بدی 

بعضی روزها مثلاً قرمه سبزی پختی دو وعده ای بپزی 

یک وعده بگذاری فریزر 

از این جور کارها 

که هر روز نخوای مدام بدوی 

یک روز آدم خرید داره 

یک روز لباس بشوره و کارهای اساسی خونه 

وقت استراحت هم نیاز داری 

زرنگ بودن منظم بودن هرکاری رو تو زمان خودش انجام دادن برنامه ریزی داشتن

غذا چی ؟ 

چطور میرسی؟ 

2740

من

از ۹ صبح تا ۵ عصر سرکارم میام یکم استراحت میکنم دخترمم برنامه میبینه بعد پا میشم یکم کارامو میکنم بعد بچمو میبرم بیرون دو سه ساعتی بعد شام میذارم

گاهی شام فرداشب و ناهار بچمو شب میذارم ک تا صبح ک بیرا میشم اماده بشه گاهیم بیرون نمیرم مث امشب ۳ نوع غذا درست کردم تا فرداشب راحت باشم

من از ۹ صبح تا ۵ عصر سرکارم میام یکم استراحت میکنم دخترمم برنامه میبینه بعد پا میشم یکم کارامو میکن ...

دخترتون پیش کیه؟ 

نیمه وقت خوبه  باید خودت عادت بدی  بعضی روزها مثلاً قرمه سبزی پختی دو وعده ای بپزی  ...

خدا کنه بر بیام از پسش

خدا کنه بر بیام از پسش

با برنامه ریزی و ریلکس بودن بر میای مطمعن باش 

از همسرت هم کمک بگیر 

تا جایی که ممکن 

همه کارها رو نخواه خودت انجام بدی یا در حد صد درصد درست و کامل انجام بدی 

با برنامه ریزی و ریلکس بودن بر میای مطمعن باش  از همسرت هم کمک بگیر  تا جایی که ممکن&nbs ...

همسرم نمیتونه متاسفانه صبح میره تا شب دیروقت 

ببینم چطور میشه ب خودم ایمان دارم🥲💪

2706