2737
2739

وقتی شوهرم و با بقیه مقایسه میکنم میبینم خیلی بی مهر و محبت اطرافیانم همه از دم زن ذلیل شوهر من اصلا معرفت و محبت ندارها داداشم همیشه هوای زنش و داره از گل نازک تر نمیگه بدون جان صداش نمیکنه جاری ام شوهرش حکم زن خونه رو داره خونه داری ظرف شستن بچه داری زنش هم ول خررررج ماهی یک بارم نمیان خونه پدر شوهر مادر شوهر حداقل به خاطر این که مادر شوهرم نوه اش و ببینه خواهرشوهرمم رئیس خونشون کجا بریم چی بخریم چی بخریم و... حالا شوهر من حرف گوش نکن لج بازی غلام حلقه به گوش خانواده بعد همه اونا بچه دارن جز ما و مشکل شوهرمه ولی بازم اون میخواد منو درسته قورت بده خیلی بدبختم طلاق هم ممکن نیست فقط تحملش میکنم 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

دوسش دارم عاشقشم

ولی شما زندگیت رو با هیچ کس مقایسه نکن.زندگی هیچ کس کامل نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من عاشق همسرمم

هیچ وقتم با زوج های دیگ مقایسه نمیکنم

شیوه زندگی ماهم کاملا جدا از بقیه ست

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

چقد مث منی :(

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740
بلاخره نگفتی خودت دوسش داری یا نه؟

نمی دونم واقعا فک نکنم دوستش داشته باشم

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

از تصورت بابت اینکه یکی که خانومشو درک میکنه میگی زن ذلیل..یا اینکه چون برادر شوارت گاهی کارِ خونه رو انجام میده بهش میگی حکم زن خونه رو داره خیلی بدم اومد

کاش خودت و اصلاح کنی و اینقد حرص زندگی بقیه رو نخوری،اونوقت ممکنه خوبی های شوهرتم ببینی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

حتماهنوز ته دلت دوسش داری که میگی نمیتونی جداشی

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

منم فقط تحملش میکنم اوایل دوسش داشتما ولی خیلی زده تو ذوقم و خیلی خودشو از چشمم انداخته . دقیقا منم بقیه  رو میبینم در مقایسه با شوهر خودم میفهمم که اصلا زندگی خوبی ندارم نه احساس داره نه عشق و محبت.

2706