2737
2739

نمیدونم  دورو برتون  دیدین بعضیا درامد بالایی ندارن ،مستاجرن،ولی هم خوب میپوشن خوب میخورن و میگردن و مسافرت میرن

راز موفقیتشون چیه؟

من با خودم میگم بعضی زنها چطور انقدر با عرضه و زرنگن که زندگی رو جمع میکنن؟

خیلی گرونیه اخه ادم چند تا قلم وسیله میگیره خداتومن میشه دیگه به بقیه چیزا نمیرسه...

من که اصن پس انداز نیستم اصلا پولی نمیمونه که بخواد پس انداز شه

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
همسایه روبروییمون اینطوره

برای توام سواله؟

قرض میکنن یعنی؟

من خودم بخدا زیادم خرج نمیکنم ولی همه چی گرونه و پولم تموم میشه به خیلی چیزا نمیرسم و باید بذارم ماه های دیگه

برای توام سواله؟ قرض میکنن یعنی؟ من خودم بخدا زیادم خرج نمیکنم ولی همه چی گرونه و پولم تموم میشه ب ...

کارگر هس شوهره ولی انقد زرنگه ک نگو خونه خوب دارن الان میخوان ماشین هم بخرن...

خبری از ارث و اینا هم نیس...

2738

ماهم همینیم، مثل شماییم ولی خب من پارچه میخرم و مناسبتی بودنی،  لباس میدوزم.  

اینجورم نیست پارچه دقیقه نود بخرم.  جایی ببینم و خوشم بیاد میخرم، به وقتش میدوزم. 

و بعد بستگی داره خوب پوشیدن و خوب گشتن رو تو چی ببینیم؟! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ماهم همینیم، مثل شماییم ولی خب من پارچه میخرم و مناسبتی بودنی،  لباس میدوزم.   اینجورم نی ...

لباس قشنگ و نو پوشیدن و نسبتا گرون

لباس قشنگ و نو پوشیدن و نسبتا گرون

ببین لباس های گرون بستگی داره.  یا واقعا پارچه خوب استفاده شده یا اینکه نه، پارچه متوسط رو به ضعیف استفاده شده و روش جواهردوزی شده. 😶اون جواهردوزیه قیمت رو بالا میبره. 🙂

بعدش هم کسی که لباس متفاوت میپوشه و اکثر وقت ها تیپ جدید داره، یا اهل اسراف هست که پسندیده نیست.  یا از کسی میگیره.  دوستی فامیلی همسایه ای چیزی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین لباس های گرون بستگی داره.  یا واقعا پارچه خوب استفاده شده یا اینکه نه، پارچه متوسط رو به ض ...

اره افرین .راست میگی

اره افرین .راست میگی

بعدشم ماها کمال گراشدیم که یامسافرت نریم یارفتیم همه چی تموم باشه و کلی خرید کنیم و اینا.  درصورتی که همچین نیست. 

مثلا بعضیا پنجشنبه تعطیلن.  خونه هستن.  صبح سبد پیک نیک رو بردارن برن صبحونه تو بیرون بخورن.  یا مثلا تهران به قم نزدیکه.  ناهار بردارن و برن هم زیارت کنن هم تو راه یه تفریحی داشته باشن. 

میشه سفرهای یک روزه چه باماشین و چه باقطار رفت و برگشت. 

میشه ادم خودش بهانه جور کنه برای تفریح اخر هفته اش.  یه کم حوصله و ذوق و برنامه ریزی میخواد. 

بعدشم ماها کمال گراشدیم که یامسافرت نریم یارفتیم همه چی تموم باشه و کلی خرید کنیم و اینا.  درصو ...

اره درست میگی

ولی من انگار بلد نیستم خرج نکنم

زیادم خرجم نمیکنم ولی هیچی نمیمونه

2706