2737
2739
عنوان

چه جوری بعضیا انقدر زرنگن شما میدونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 23 پست

منو همسرم شده ناهار صبح جمعه یه کباب تابه ای درست کردم،  رفتیم نماز جمعه و بعدشم رفتیم گلزار شهدا.  کنار اتوبان جای خوب نگه داشتیم،  ناهار خوردیم. 

نیازی نیست حتما سفر چهار پنج روزه رفت. اونم بشه،  ایرادی نداره ها.  ولی خب وقتی شرایط اقتصادی این اجازه رو بهمون نمیده، میتونیم سفرهای یک روزه یا تفریح های داخل شهرمون رو بریم. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

عزیزم خدا زندگیارو نگه میداره اینه که وقتی نگاه میکنیم میبینیم طرف بادرامد کم هم مث همون پولدارا یا مردم عادی میگرده به این میگن برکت بخاطرهمین سر دعاهامون میگیم خدایا به ما وزی وبرکت بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا زندگیارو نگه میداره اینه که وقتی نگاه میکنیم میبینیم طرف بادرامد کم هم مث همون پولدارا یا ...

بابا نگه داشتن که صدر درصد

قرو فر منظورمه😆

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
اره درست میگی ولی من انگار بلد نیستم خرج نکنم زیادم خرجم نمیکنم ولی هیچی نمیمونه

پول باید برکت داشته باشه. 

هرروز نماز استغفار بخون،  تا یکسال،  بعدشم تونستی باز ادامه بده. قشنگ برکتش رو توزندگیت حس میکنی. 

مواردی که برای برکت هست رو رعایت کن،  میبینی که نشدنی ها،  میشه. 

مثلا بین الطلوعین بیدار باش.  

وضو داشته باش، 

قران تلاوت کن

و.... 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2731
پول باید برکت داشته باشه.  هرروز نماز استغفار بخون،  تا یکسال،  بعدشم تونستی باز ادا ...

دست شما طلا  خانوم که لطف کردی وقت گذاشتی🥰😍

میشه برای خوشبخت شدنم دعا کنی؟
بابا نگه داشتن که صدر درصد قرو فر منظورمه😆

ببین من الان اصلا اهل رنگ مو و کاشت ناخن نیستم. 

کم کم کم باید برا رنگ یه تومن بدم.  لایت و فلان که به پنج تومن میرسه.  خب شرایطم نمیذاره.  ولی شرایطمم بذاره هرگز سمت این کارها نمیرم. اولا حکم شرعیش برام مهمه دوما اون هزینه رو میتونم جایی بکارببرم که واقعا نیازمه و برام مفیده. 

دست شما طلا  خانوم که لطف کردی وقت گذاشتی🥰😍

خواهش میکنم. 

من خودم منکر خوب پوشیدن،  خوب گشتن،  خوب مسافرت رفتن نیستم. 

ولی میگم شرایط اقتصادی مون اینه،  چیکار کنیم حالمون خوب بشه؟! جایگزینی پیدا باید کرد که اذیت نشیم. 

ان شاالله همه جیب هاشون پر پول باشه ولی تو جای درست باالگوی صحیح مصرف کنن🥰😍

2740