2737
2739

ماشین مدل پایین داشتیم که باهزار زور شوهرم باهاش میرفت اسنپ وهمش میگفت خرابه الان مااین ماشین وفروختیم. دوتا النگو هم دارم شوهرم میگه النگوهاروهم بفروشیم یه ماشین دیگه بگیریم الان هم صب تاشب سرکاره میگه اعصاب اسنپ وندارم وماشین هم بگیرم نمیرم اسنپ من میگم خوب پول ماشین وبزاریم بانک وام بیاریم بدیم طلا برای سال دیگه پول رهن داشته باشیم ،شماباشین چیکارمیکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مردا فقط دوسدارن طلاهای دست زنشون رو دربیارن برای خودشون باشه که اگه خواستن زن و طلاق بدن زن چیزی با ...

این میگه ماشین وهم به اسمت میزنم ولی من میگم وام بیاریم واسه رهن سال بعد

الان میگه طلاهاتو بده دوروز دیگه میگه زن زندگی باش جهیزیه ات رو بفرش دوروز بعدش هم میگه خرجت زیاده برو خونه ی بابات هرموقع تونستی هیچی نخوری و نخری برگرد سر زندگیت،تجربه بهم ثابت کرده

اره ولی نمیره به زورمیرفت دوساعت برمیگشت که خرابه 

ببین پول ماشین و وام رو بدی طلا نباید کمتر از ۲ سال به فروشش فکر کنی وگرنه ضرر خالیه. همون یه ماشین بهتر بگیرید شاید ایشون بهتر اسنپ کار کرد. اگرم نه هر وقت بخواد میتونید بفروشید.

اگه تا سال دیگه خیلی قیمت ماشین بالا نرفته باشه یعنی طلا هم خیلی نرفته بالا. 

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706