2733
2734

رتبه یک کنکور ۱۴۰۴ اینجوری میشه 

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من امسال دانشجو بودم خواستم بخونم نشد 20 واحدم داشتم البته خیلیم قصدم جدی نبود

باید حداقل واحدو برمیداشتی اگه هدفت بود چون ظاهرا دانشگاه ها برنامه امتحانیشونم هماهنگ کردن با نهایی و کنکور 

امشب ی عالمه تقویم اموزشی دیدم😂

چطور؟😂

ی ادم مطمئن چند وقت پیش بهم گفت

مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤                         باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                          
2740
باید حداقل واحدو برمیداشتی اگه هدفت بود چون ظاهرا دانشگاه ها برنامه امتحانیشونم هماهنگ کردن با نهایی ...

اره منم اول تیر تا وسطاش امتحان دارم ولی روز کنکور هیچ دانشگاهی امتحان نمیذاره بخاطر اونایی ک میخوان کنکور بدن اصلا کنکور هم جمعه و پنحشنبس ک معمولا امتحانا اخر هفتع نیست

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
نکنه تویی🐾

ن 

اره منم اول تیر تا وسطاش امتحان دارم ولی روز کنکور هیچ دانشگاهی امتحان نمیذاره بخاطر اونایی ک میخوان ...

درکل امتحانای دانشگاه های هم ازاد هم دولتی افتاده دورو بر تیر یا توی تیر دوساله 

اره منم اول تیر تا وسطاش امتحان دارم ولی روز کنکور هیچ دانشگاهی امتحان نمیذاره بخاطر اونایی ک میخوان ...

دانشگاه من روز کنکور امتحان اندیشه اسلامی ازمون میخواست ک😀🤌🏻البته سه سال پیش

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
پس نکنه منم🦥

ن 

2706