2737
2734

میشه تجربیاتتون رو بگید 

و چه کارایی کردین قبل از زایمان و حین زایمان که راحت تر بود براتون؟ 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ورزش یوگا 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول یه همراه خوب و آموزش دیده

دوم ورزش در ماه آخر

تا دردهات فاصلشون به ده دقیقه نرسیده نرو بیمارستان مگه خونریزی یا کیسه آب پاره بشه

دوش از شروع درد تا وقتی دردهات منظم با فاثله یک ربع

دم و بازدم نزار سرما بخوری دماغت کیپ بشه

اروم باش فقط به چیزهای خوب فکر کن همراهت اگه گذاشتن همسرت باشه ماساژت بده کیسه بزاره زیاد دادنکش خودت سفت نکن تا راحتر بچه بیاد بترسی بچه خودش جمع میکنه

موفق باشی من تجربه دو بارش دارم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
من از اول بارداری پیاده روی روزانه داشتم و از هفته ٣٠ هم یوگای بارداری شروع کردم. زایمان راحتی داشتم ...

یوگا چجوریه؟ 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
یوگا چجوریه؟ 

بزن نت ورزشهای بارداری و زایمان آسان میاره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
یوگا چجوریه؟ 

یک سری حرکات اموزش میدن برای افزایش انعطاف پذیری بدن و کاهش استرس..یوگای بارداری هم همین بود به اضافه روش کنترل درد با تنفس عمیق، کاهش درد کمر بارداری، کاهش درد زایمان 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

اگر مشکل خاصی نداری ورزش های مخصوص بارداری هست که تو ماه نهم باید انجام بدی . پیاده روی خیلی خوبه . اگر می تونی همراه موقع زایمان داشته باش تا کمرت را ماساژ بده . سعی کن موقع درد نفس بکشی و الکی جیغ نکشی تا انرژیت هدر نره .

برات دعا می کنم زایمان راحتی داشته باشی و صاحب یک نی نی سالم و زیبا بشی ❤