2737
2739

من شوهرم چسبیده به کار و‌خونه درست کردن 

به حدی از شکممون زده چسبیده به خونه ساختن چند وقتع گوشت نتونستیم بخریم از بس الکی همه چی سرهم کردم خوردم خسته شدم 😔هی میخوام برم دکتر هی چک های سنگین داده 

این چند روز واقعا دلم گرفته 

عصری میگم میخوای بری سرکار به حدی دلم گرفته بود زدم زیر گریه میگ چته خوب پاشو برو خونه مادرم یا مادرت 

انگار ن انگار من دارم میگم دلم گرفته دارم گریه میکنم رفته

...‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فشار روش زیاده درکش کن تو این گرونی شاید نمیتونه گوشت بخره

من میگم حالا واجب نیست ادم اینقد خودشو اذیت کنه وقتی خونه زندگی داره 

حالا کم کم درست کنه کرایه که نمیده 

خونه دوم داره درست میکنه

...‌
2740
پوفف😬یکی میاد میگه شوهرم ولخرجی میکنه خونه نداریم یکی هم میگه چسبیده به خونه ساختن

حالا واجب نیست خونه داریم از مسافرتمون از بیرون زدنمون از خوراکمون زده چسبیده خونه دوم تموم کنه 

مگ ادم چق زنده اس

...‌

این روزا برای هرکسی پیش میاد عزیزم. میگذره و تموم میشه به هر حال هر زندگی یه بالا پایین هایی داره دیگه. یکم تحمل کن و سعی کن به اینم فکر کنی که همسرت هم به اندازه تو تحت فشاره با این تفاوت که اون صبح تا شب داره تلاش می کنه که از این وضعیت در بیاین و به آسایش برسین. در مورد کار هم باهاش صحبت کن اگه مهارتی داری که میتونی باهاش پول دربیاری شروع کن

پوفف😬یکی میاد میگه شوهرم ولخرجی میکنه خونه نداریم یکی هم میگه چسبیده به خونه ساختن

شوهرمن ولخرج به تمام معنا ولی خونه نداریم بااینکه میتونه بسازه یابخره هرکسی یجوری زجرمیکشه و غصه مبخوره

2706