2737
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان ۱۷ شهریور مشهد

113 بازدید | 22 پست

خانومای مشهدی کسی توو بیمارستان ۱۷شهریور سزارین شده؟میشه تجربه تون رو بگین که رسیدگی شون چطوره؟

و اینکه دکترای اونجا هم برای سزارین زیر میزی میگیرن؟؟

مرسی از راهنماییتون

خوبه رسیدگیشون

ولی زیر میزی اگرم بخوان بگیرن باید بری مطب اون دکترا تو بیمارستان نمیشه 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان خصوصیا که نرخ خون پدرشون رو میگیرن،بنت الهدی از ۱۸ تا ۲۴ میگیره،مابقی ام توو همین رنج هستن

دولتی هام که قیمتشون مناسبه عوضش دکتراشون ۵_۱۰ تومن زیر میزی میگیرن

2731
بیمارستان عمومی دلت میخواد چه رسیدگی بکنه؟

در حد معمول منظورمه،بیمارستان شریعتی ام دولتیه،امشب یکی از دوستام میگفت از بیمارستان در حاشیه بدتره،منظورم رسیدگی معمول در حد یک شب بستری هست

بیمارستان خصوصیا که نرخ خون پدرشون رو میگیرن،بنت الهدی از ۱۸ تا ۲۴ میگیره،مابقی ام توو همین رنج هستن ...

از فامیلا داده بود زیر میزی 

دکتره هم نیومد 

قرار بود بیاد بیمارستان قائم 

تهش  طبیعی زایید 

بنظرم لااقل با دکتره حسابی طی کن اگه میخوای اینکارو کنی

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در حد معمول منظورمه،بیمارستان شریعتی ام دولتیه،امشب یکی از دوستام میگفت از بیمارستان در حاشیه بدتره، ...

امام حسین رو خیییییلی تعریف شنیدم درسته میگن شلوغه ولی رسیدگیشون خوبه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خوبه رسیدگیشون ولی زیر میزی اگرم بخوان بگیرن باید بری مطب اون دکترا تو بیمارستان نمیشه 

آره برا همین میپرسم،آخه خود بیمارستان میگه  با دفترچه تامین  برامون رایگانه،ولی نمیدونم پاش برسه دکترای اونجام زیر میزی میخوان یا نه؟

آره برا همین میپرسم،آخه خود بیمارستان میگه  با دفترچه تامین  برامون رایگانه،ولی نمیدونم پا ...

آره همه چی رایگانه 

نامه سزارین داری؟ یا دوس داری سزارین بشی؟ 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من خودم امام حسین زایمان کردم عالی بود عالی

چقدر خوب الهی شکر،منم اولین بارداریم ثامن الائمه بودم خیلی راضی بودم،اما با نرخای الان میخوام برم ۱۷شهریور 

شما زایمانت کی بود و چقدر شد؟

چون اولیشو سزارین بودم دکترم گفت دومی رو هم سزارین میکنه

آها پس زیر میزی نمیخواد عزیزم بری بستری میکنن

از فامیلا داده بود زیر میزی  دکتره هم نیومد  قرار بود بیاد بیمارستان قائم  تهش &nb ...

آخ اخ چه نامردیه

البته منم ۸_۹سال از سزارینم گذشته،برا همین میترسم برم اونجا دکترش بگه باید طبیعی باشی،ولی دکتر خودم قبول کرده سز رو

امام حسین رو خیییییلی تعریف شنیدم درسته میگن شلوغه ولی رسیدگیشون خوبه

آره درسته عزیزم منم شنیدم خیلی خوبه،باید بپرسم ببینم چقدر میگیرن؛شما اونجا سز بودی یا طبیعی؟

2706