2733
2734
عنوان

رشته هوانوردی

79 بازدید | 8 پست

از بچگی عاشق خلبانی و مهمانداری بودم واقعا دلم میخواد به هدفم برسم ولی امان از ترسم همش میگم نکنه هواپیما سقوط کنه من دل و جرئت سقوط ندارم چیکار کنم توروخدا راهنماییم کنید فعلا رفتم پیش ثبت نام منتظر مصاحبه هستم 

میگن ریاضیات پیچیده ای داره و خیلی سخته

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
چطوری این رشته میرن دبیرستان بایدچی بخونی ک بشه بری؟

هنرستان هوانوردی میخونی بعد کنکور میدی وارد دانشگاه میشی بعد بستگی داره خلبانی انتخاب کنی یا مهمانداری و مواردی چون غیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنرستان هوانوردی میخونی بعد کنکور میدی وارد دانشگاه میشی بعد بستگی داره خلبانی انتخاب کنی یا مهماندا ...

اهان چون دنبال این رشته بودم پیداش نکردم براهمین فکردم فقط ازطریق دانشگاه میشه رفت😕

2738