2733
2739
عنوان

کدوم مردا خوبن به نظرتون

254 بازدید | 35 پست

یعده نظرشوت اینه که پسری که قبلا با دخترا گشته و حرف زده و خلاصه دختر بازی زیاد کرده وقتی تصمیم به ازدواج میگیره انگار که مثلا چشم و دلش سیره زندگیش پایدارتره تا اونی که قبلا کاری نکرده یهو ممکنه بعد ازدواج دوست داشته باشه از اینکارا کنه ولی خب کسم که قبلل دختر بازی زیاد کرده قبحش براش ریخته نظر شما چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بستگی داره تو گذشته چقدر پیش رفته باشه درحد ی دوستی عادی مشکلی نیس ولی بیشترش چندشه 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

آدمیزاد پیچیدست 

نمیشه یه نوع رو به همه تعمیم داد

من دختریم که قبل ازدواجم با کسی نبودم حتی در حد پیامک الانم رگمو بزنن حاظر نیستم خیانت کنم

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

چرند ترین چیزی ک شنیدم تو عمرم چشم و دلش سیره😂😂مث این میمونه به یه تشنه تانکری آب بدی بعد بگی تو تا آخر عمرت دیگ آب نمیخای سیر شدی 

من متنفرم از کسی ک در عمق کثافت فرو رفته حالا اومده مثلا زندگی درست کنه رو کثافتاش نه من اصلا همچین اشغال دست دومی رو نمپسندم اگ خودم مثل همچین آدمی بودم حرفی نبود منتها کبوتر با کبوتر باز با باز 

من بین کلی مرد بزرگ شدم و یه حرف از همشون شنیدم مردا هیچوقت تجربه هاشون یادشون نمیره

تمام اینا بستگی به شخصیت هر فرد داره 

کسی که کلی خوشگذرونی کرده و میخواد ازدواج کنه هم دلیل ازدواجش مهمه 

فرار از گذشته اس؟ یا چی؟ 

نمیشه حتی یک در صد رو این چیزا چیزی رو تشخیص داد ! 

خدایا ازت ممنونم بابت خواهری از جنس عشق 💓 M 💓
2706