2733
2734

به نظرتون صحنه کلیدی سریال که سرنوشت دو تا شخصیت اصلی رو نشون میده رو کلا حذف میکنن و مثلا راوی میگه چی شد ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کانال دارم تو تلگرام سانسوری های هر قسمت از فیلم که پخش میشه همون موقع فقط و فقط سانسورارو میذاره 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2731

هیچی نشون نمیده آخرش توضیح میده مددن

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

یادت میاد تو فیلم سرنوشت اون قسمتی که عشق قبلی فرمانده تو بغلش داشت میمرد چطوری سانسور کردن فکر کنم همینطوری

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
2738
لینکو کپی کن بفرس لطفا

اوکیه ببینم میاد

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
فکر نکنم جزو خط قرمزاست تو بغل هم میمیرن نمیتونن نشون بدن 

کی تو بغل کی میمیرع؟

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706