2733
2739
عنوان

به شوهرم پیام دادم، شناسنامه ها رو واسم آورد

| مشاهده متن کامل بحث + 5993 بازدید | 88 پست

وای اسی چقدر خوشحالمون کردی 

خداروشکر بالاخره ختم به خیر شد

بیا یه کم تعریف کن برامون

زنگ زدی تعجب نکرد نگفت برگرد ؟؟

هر موقعه حسش بود بیا برامون تعریف کن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خداروشکر.اگ بدذات بود نمی‌آورد اذیتت میکرد

دختر دست از غرورت بکش بگو بچه رو بیاره ببینی

والا موندم چ جور تحمل میکنی

ببین اگ قصدش طلاق بود نمیاورد

ی قدم فقط ی قدم بردار واسه بچت

چرا دلت از سنگ شده دختر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم شانس آوردم توی خونه مامانش تنها پیش پسرم بود بهم گفت الان نمیتونم تا یکی بیاد خونه پیش پسرم ب ...

اینم گفت نگفتی خب بچه رو هم بیار

کلا واسم عجیبی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731

عزیزم تبریک میگم که قبول شدی چند بار اتفاقی تو تایپیکت اومدم امیدورام  زودتر به خانواده ی اصلی خودت برگردی و در کنار پسرودختر و همسرت خوشبخت بشی عزیزم دوس داشتم ابنو بهت بگم عمر خیلی کوتاه ممکنه فردا آخرین روز زندگیمون باشه نزار خاطره ی بد تو ذتن بچه هامون و بقیه بزاریم  با لبخند و زبان خوش همسرت به راه بیار و فرصت  یه خانواده و زندگی خوب از خودت نگیر امیدورام این خبر خوب مقدمه ای باشه برای خبرای خوب دیگه تو زندگیت موفق باشی

2740

اسی خیلی خوشحال شدم قبول شدی تبریک میگم

خوشحال شدم همسرت شناسنامه آورد که کارت راه بیفته

ولی نگوکه نگفتی پسرتم بیاره یلحظه ببینی!!!چون دیگه آوردن اون برای همسرت کاری نداشت یعنی اصلا بیرون نمیبره بچه رو؟!!! 

یکی از عجیییب ترین تاپیک هایی که دیدم برای شماست!!!صبر و تحمل هم همیشه خوب نیست 

2706