2737
2734
عنوان

وسیله های خونه را شکستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5105 بازدید | 180 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی 😐چقدر منی می‌تونم بگم کپی برابر اصل منی همه اخلاقات😐وشدت ما ضربه میخوریم چون همه جا روراست و ...

دقیقااااااااااا،  

من نمیتونم زرنگ باشم. 

ببین دوستم از من طلاهامو دزدیده بود من مچشو گرفته بودم با بدبختی اورد بهم داد (پس بهم نمیداد زیر بار نمیرفت ک دزدیده) بعد ک اورد و مامانش فهمید من میخاستم به مامانش پیام بدم بگم اذیتش نکنیااااا.(حتی الانم بهش گفتم دوستم

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
دارم همین کارا میکنم. اومد تو اتاق ی دوتا کلمه باهاش حرف زدم اونم انگار دید اوضاع روبه راهه حالش بهت ...

می دونی چرا اینقدر اصرار دارم که تمومش کنی و مراقب زندگیت باشی؟ چون دقیقا انگار که زندگی خودمه. خودم و همسرم دقیقآ مثل شما هستیم و همهٔ چیزایی که گفتی مشابه اون را منم داشتم. همسرم یه سری اخلاق های بد داره ولی مثل همسر شما در مقابل خوبی هاش ناچیزه و وقتی با بقیه مقایسه می کنم می فهمم که باید قدر اون و زندگیم را بیشتر بدونم و سر چیزای بی ارزش خرابش نکنم. امیدوارم که خوشبخت و عاقبت به خیر بشید. 🌷

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
2742
آره برو بگو ولی آروم شوهرتم چیزی گفت گوش نده فقط رک ازبرادرشوهرت بپرس این شوهرم میگه تواین حرفاروزد ...

خجالت میکشم رو در رو حرف بزنم 

پنج ساله برادرشوهرمه از گل تاحالا بهم نازک تر نگفته. تو این دو سه روزه همه جیز برعکس شد. 

بنظرم اولین مرحله اینه کلا بحث مهریه رو فراموش کنی

دومیش هم یه قرون پولم بهش ندی برنداری از رو عصبانیت بگی دیگه بهت پول نمیدمو اینا در سکوتو با ارامش ازت خواستم بگو عزیزم ندارم فعلا.

سومیش بهش بگی دیگه به خانوادت بی احترامی نکنه و خوبی های مادرتو بهش یاداوری کنی با زبون خوش.

چهارمیشم بگو وقتی یکی بد زنتو گف عین ماست نباش😒😏

مثلا شوهرمی تنها کسی که انتظار دارم اینجور وقتا پشتم باشه تویی بگو منو از خودت ناامید نکن

2738
من کاملا درکت میکنم و بهت حق میدم حتی بد تر از این به سر شوهرت میاوردی

من خ خجالت کشیدم. هم سر خودم ک این ننگو بهم چسبوند هم سر خونوادم. فک کن ما چهارسال عقد بودسم چهارسال تمام وقتایی ک کار نبودیم شامو ناهار خونه ما بود، مامانمم با مامانجونم بود مامانجونم کل فامیلا خبردار میکنه ک شوهرم این حرفو زده، و شوهرم خداشاهده جوریه ک تو فامیل سرش قسم میخورن از بس میگن خوبه. از اینم حتی ناراحتم ک ابرو خودشا جلو خونوادم برد

خجالت میکشم رو در رو حرف بزنم  پنج ساله برادرشوهرمه از گل تاحالا بهم نازک تر نگفته. تو این دو ...

بنظرم فعلا سکوت کن اگه یک بار دیگه همچین چیزی تکرار شد بگو مثل من هیجانی هستی مبترسم بری بگی شر بپا بشه😅😂

الان اینجاست تو حیاطن هردوشون  بنظرت برم بگم؟

✔️ نرو عزیزم  تمومش کن. بذار جو آروم بشه. اگه بری دوباره اوضاع بدتر میشه. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
دقیقااااااااااا،   من نمیتونم زرنگ باشم.  ببین دوستم از من طلاهامو دزدیده بود من مچشو گر ...

وای دقیقااا ببین من دیگه خودمو فوحش میدم تصمیم میگیرم کسی ک از بچگی عذاب و شکنجه روحی روانیم داده رو دیدم برینم روش بعد میبینمش یجور دلم نرم میشه ک بهش کمک هم میکنم یا صمیمی ترین دوست عمرم ک از خواهر بیشتر وابسته هم بودیم سر خاستگارم حسادت کرد یه تهمت خیلی زشت بهم جلو معلما دوران مدرسه زد من عین بز نگاش کردم شوک بودم بعد گفتم دیگه التماسم کنه محلش نمیدم اومد بغلم مرد منم اشکم سرازیر شد بخشیدمش و بارها باز فهمیدم از رو حسادت چقدر بهم نارو میزنه. گاهی به خودم میگم من برای این دنیا نیستم چون با اونا همرنگ نمیشم

زندگی تو بخاطر پول،و لجبازی و عصبانیت داری تلخ میکنی.....از ما گفتن.مهریه هدیه ای هست که بهت میدن چر ...

اخه اگ به شعورم باشه من همه جوره از اون دوتا بالاتر بودم. ولی اونا به دوز و کلک مهرمو کم دادن. کلا خانوادا شوهرم خ دروغگو اند مادزشو خواهراش

2706