2733
2739

لباس همو میده به خالم و دختر خاله هام و دختر عمه هام اونا به مامانم لباس قرض میدن بعضی وقتا یا کفشی چیزی بعد مامانم برمی‌داره لباس های منو قرض میده به اونا من خیلیییییی بدم میاد به کسی لباس قرض بدی خودمم نمیگیرم مگر کفش و اینجور چیزا که پوشیدنی توی بدن نباشه امروزم مامانم داشت کت مجلسیم رو میداد به دختر خالم من تز دستش کشیدم بردم توی اتاق دختر خالم دید بنظرتون آبروم رفت؟؟؟😑💔آخه کت مجلسی چند میلیونی داشت میداد بهش من خیلی بدم میاد لباس قرض چه برسه به لباس مجلسی خجالت میکشم با دختر خالم صحبت کنم😐💔

تقصیر اونا نیس تقصیر مادرته قانعش کن بدت میاد یا ب همه بفهمون ک بدت میاد دیگ لباسای تورو نخان فقط اژ خودت مامانت بگیر از رفتارت بفهمن دیگ‌نمیخوان الان منو‌میدونن بدم میاد کسی اژم لباس نمیخاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکبار برای همیشه محکم و قاطع به مامانت بگو از این کار بدت میاد! تو جمع فامیلی اگه بحث لباس شد بکشش سمت قرض گرفتن بگو من خوشم نمیاد لباس قرض بدم. چندسالته؟ 

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
2742