2737
2739
عنوان

فهمیدم همسرم یه عادت زشت داره بیاید بگم 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 8544 بازدید | 129 پست
خوش حالم براتون  ولی گوشی اونم با ف.لتر.ش.کن تو دس انسان مریض جدا از زن و مرد مث گوشت تو دست گ ...

اره واقعاااا😥😥فقط امیدوارم پشیمون نشم از اینک بهش فرصت دادم من واقعااااا تا طلاق پیش رفته بودم قرار بود فردا صبح ش بریم دادگاه ولی من رفتم عقدناممونو نگاه کردم دیدم حق طلاق ندارم😥بعد بچه های همین سایت تاپیک زده بودم گفتن باید مهریه تو ببخشی تا طلاقت بده ولی شوهرم اصلاااااا نمیخاست منو طلاق بده میگفت تو زنمی من طلاقت نمیدم و.... فلان منم گفتمپس درخواست مهریه میکنم بعد چون نداشت بده اومد افتاد ب دست و پام گفت نه توروووخدااا نکن اینکارو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اون بار دوم که میگی شاید فقط،رفته دستشویی 

چیز خاصی که ندیدی صرفا هرکس اروم بره دستشویی و فورا ابو باز کنه دلیل نمیشه کاری کرده باشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

وا چرا خب😐باهاش حرف بزن ببین دلیلش چیه 

با دعوا و بحث و ناراحتی چیزی حل نمیشه

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

هیچ کس اینجا نمیتونه راه حل قطعی بهت بده و واقعا کمکت کنه

برو سایت مس به طلا رو بیار

یا برنامه اشو دانلود کن فیلم های ترک خودارضاییشو یا راجب پور*ن بشین ببین اون موقع میفهمی باید چجوری با همسرت برخورد کنی

و بعدش یا با همسرت بشین فیلمارو ببین چون کسی که این همه اطلاعاتو جمع اوری کرده خودش محقق جنسی توی ایرانه

وبعدش میتونی از یک مشاور کمک بخوای نه هر مشاوری

بعد از دیدن فیلما تاکید میکنم

چون خیلی مشاورا میگن عادیه و اوکیه طبق مکتب الفرد کینزی 

که همین سایتم راجب الفرد کینزی خیلی افشاگری کرده

لطفاً پشت گوش ننداز همین امشب یه فیلمشو ببین ،ببین اصن چی میگه حرفش چیه بعد بخواب

عزیزم من قضاوت نکردم فقط گفتم شاید اینجوری باشه ببخشید اگر ناراحتت کردم  متاسفم بابت اتفاقی که ...

خواهش میکنم ... 

😓😓دعا کن برام اصلاح شده باشه من زندگیمو خییییلییی دوست دارم نمیخام سر این چرت و پرتا از دستش بدم😔😔فقط از خدا میخام خودش کمکم کنه و بعدشم از شوهرم ک اصلاح شده باشه😖🤕🤒

2740
اعتقادی به گناه نداره 💔

از کسی که اعتقادی به گناه نداره بترس

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خواهش میکنم ...  😓😓دعا کن برام اصلاح شده باشه من زندگیمو خییییلییی دوست دارم نمیخام سر ای ...

✳️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم✳️

✳️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خواهش میکنم ...  😓😓دعا کن برام اصلاح شده باشه من زندگیمو خییییلییی دوست دارم نمیخام سر ای ...

ایشالا درست میشه خوبه که زندگیتو دوست داری خوب که نه عالیه ایشالا زود مشکلت حل بشه🙂❤️

2706