2737
2734
عنوان

فهمیدم همسرم یه عادت زشت داره بیاید بگم 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 8544 بازدید | 129 پست
حالم برای یه لحظه خیلی بد شد  تصوراتم ازش خیلی قشنگ بود خیلی پاک میدیدمش خیلی قبولش داشتم&nbs ...

ببین شوهر منم همینطوری بود خب فقط تا میتونی کوتاه نیااااایاااا اوکی؟؟؟حرف طلاق و مهریه پیش بکش بترسونش یترسه همه چی حله البته بستگی به خودش داره ک آیا واقعاااا میخاد خودشو اصلاح کنه یا نه اگه نه ک هیچی بنظرم جدا شو ازش اگه اره باهاش بمون و درمانش کن کنارش بمون...👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💔

نگاه کن یچیز بهت بگم پسرایی که دیر  ازدواج میکنن و قبلشم هیچ رابطه ایی کاملی نداشتن قطعا با خودارضایی کنترلش میکردن و وقتی ازدواج میکنن نمیتونن ترکش کنن 

بنظرم باهاش بشین منطقی صحبت کن پیش ...تراپ برین 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
خیلی دلم ناراحته 💔 و نمیدونم چه جوری با این قضیه کنار بیام  دارم خودمو از پا در میارم

اوم میفهممت میدونم چیمیگی واقعااااا خییییلییییی درد داره...😓😓😓شاید بعضیها ک اینجا هستن پیش خودشون بگن کاری نکرده ک فقط خودا..رضایی کرده ولی واقعاااا فقط اونایی میفهمن چیمیگی که خودشون ب اون درد مبتلا شده باشن😥😣منم از،شوهزم متنفر شده بودم تاپیکای قبلمو بخون متوجه میشی ولی بعد اینکه با گریه و خواهش التماس اومد سمتم دلم سوخت براش بهش فرصت دادم امیدوارم اصلاح شده باشه و بشه😔اگع نشه بقول خودش میریم واسه مهریه و طلاق

2731
شوهرت چن سالشه؟؟ تو چق باهوشی ک متوجه شدی  چطوری فهمیدی  راستش شوهر منم خیلی سرده نمیدو ...

من خودم ناخودآگاه متوجه شدم قلبم انگار دونست داخل اتاق بودم اون پذیرایی یهو رفتم پذیرایی و دیدم.....😥انگار ی پارچ آب یخ ریختن رو سرم😪😫گوشیشو خواستم بهم نداد هی فرار میکرد از دستم اخر رفت از اون فیلم بیرون و منم گوشیو گرفتم کوبوندمش زمین دوربینش شیکست😂🤣

نمیدونم چه جوری باهاش کنار بیام  از نظر جسمی و روحی به بدترین وضعیت رسیدم  حس میکنم هرلح ...

سجده برو آروم میشی و ازش بخواه دلیل بگه بابت این کارش و هر حی داره بهت بگه این موضوع اکثرا واسه صد در صد نبودن رفاقت و صمیمی بودن تو زندگی مشترکه

باباتو از کجا خبر داری؟

چندیدن بتر داشته تو اینستا عکسای لختی می‌دیده رفتم بالا سرش فهمیدم تو سابقه سرچ هاش کلی چیزای ناجور دیدم تو کلی سایت تو تلگرامش سرچ های ناجور و کانال های صیغه یابی و .....

2740
سجده برو آروم میشی و ازش بخواه دلیل بگه بابت این کارش و هر حی داره بهت بگه این موضوع اکثرا واسه صد د ...

نه هییییچ ربطی نداره خواهشا وقتی چیزی نمیدونید الکی قضاوت نکنیدددد😥😥من با شوهرم خیییییییلییییی هم صمیمی بودم بشددددددت جدا از زن و شوهری رفیق هم بودم براش ولی اون نامردی کرد در حقم دیگه....😣😣🤐

ببین شوهر منم اینطور بود خب من حتی تا مرز طلاق پیش رفتم بعد اومد ب غلط کردن افتاد و.... گفت ک تا ی م ...

خوش حالم براتون 

ولی گوشی اونم با ف.لتر.ش.کن تو دس انسان مریض جدا از زن و مرد مث گوشت تو دست گربه هس 

نه هییییچ ربطی نداره خواهشا وقتی چیزی نمیدونید الکی قضاوت نکنیدددد😥😥من با شوهرم خیییییییلییییی هم ...

عزیزم من قضاوت نکردم فقط گفتم شاید اینجوری باشه ببخشید اگر ناراحتت کردم 

متاسفم بابت اتفاقی که برات افتاد

2706