2733
2739

ریاضی میانترم هشتمه میگه بلد بودماا نوشتم جواب اولم درست بوده معلم گفته ساده کنید منم گفتم لابد جوابم اشتباه خط زدم دوباره نوشتم دومی علط بوده

میگه الان دیگه نمیتونم به هیجا برسم همه دوستان ۲۰ بعد من اگه کارنامم اومد پایین چی

بگید چی بهم بگم‌اروم شه؟

در اینده زن علی هسدم😂😁

بگو اسکول 

فقط پایانی خرداد در انتخاب رشته تاثیرداره

اونم هفتم و هشتم ضریب ۱ 

نهم ضریب ۳

نهم مهم تره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عب نداره سرگرمیش و دلخوشیش اینه دیگه

ولی اخه بخاطر 18 اونم تو ریاضی عقب میوفته از دوستاش؟ 

الهی😁🤗😍

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740

بگو انقدر به خودش سخت نگیره بنظرم 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که قبلا واسه نیم نمره گریع میکردن الان کجان و چیکاره ان دقیقا😂😂

بعدا متوجه میشه اصلا ارزش نداره بخدا 

ورقه رو خالی میدادم به هیجامم نبود🤣رفیقم بخاطر نیم نمره عر میزد تازه میگفتم چرا گریه میکنه من ک خالی دادم خوشحالم هستم 

اوه بعد منی ک نهایی دارم زمینم شدم ۱۱/۲۵ /:

بابا حالا هشتمه 

جای تو بیاد شاید از تو هم کمتر شد ناناعت نباش 

من خواهرم ک نهم بود همش ۲۰ بود دبیرستان  معدلش ۱۷ اینا میشد

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
اوه بعد منی ک نهایی دارم زمینم شدم ۱۱/۲۵ /:

میگه معدلم اگه پایین تر از ۱۹/۹۳ بشه خودمو میکشم زنده نمیذارم

پارسال یکی از بچه های کلاسشون اینکارو کرد معدلش شد انگار ۱۹ و نیم رگشو زد میگه منم عین اون میخوام کنم😶😑

در اینده زن علی هسدم😂😁
2706