2737
2734
عنوان

خواهرم ۱۸و نیم گرفته از صبح میگریه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 24 پست
عب نداره سرگرمیش و دلخوشیش اینه دیگه ولی اخه بخاطر 18 اونم تو ریاضی عقب میوفته از دوستاش؟  ال ...

والا چی بگم میگه دیگه نمیتونم به هدفام برسم 

اخه معلمشونم خیلی دیگه...یکی نیس بگه چرا شک میندازی تو دل بچه ها

در اینده زن علی هسدم😂😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه نباید دوستام از من بالاتر بشم

خواهرت خل و چل شده ب ولا 

اون ب جای اینکه رو رشد خودش

توجه کنه دنبال مقایسه اس 

اون  بره دبیرستان از درسم زده میشه یا هم افسردگی چیزی میگیره

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2731
میگه معدلم اگه پایین تر از ۱۹/۹۳ بشه خودمو میکشم زنده نمیذارم پارسال یکی از بچه های کلاسشون اینکارو ...

فقط مدرسه و دانشگاه میتونن همچین بالاهایی رو سر دانش اموزها و دانشجوها بیاره

والا چی بگم میگه دیگه نمیتونم به هدفام برسم  اخه معلمشونم خیلی دیگه...یکی نیس بگه چرا شک میندا ...

بگو دبیرستان مهمه اصلا

والا دوست من همه نمراتش بد بود من همه نمراتم خوب بود

اون برای کنکور توپ توپ خوند رفت دانشگاه خوب

من نخوندم الانم 20 هایی که گرفتم میخوام قاب کنم بزنم تو دیوار

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
بگو انقدر به خودش سخت نگیره بنظرم  خیلی دوست دارم بدونم اونایی که قبلا واسه نیم نمره گریع میکر ...

من خودم الان یادم افتاد یه بار به خاط ۲۵ صدم تا یه هفته با همه قهر یودم ازم برگمو پاره کردم😂

در اینده زن علی هسدم😂😁
خواهرت خل و چل شده ب ولا  اون ب جای اینکه رو رشد خودش توجه کنه دنبال مقایسه اس  اون&nbs ...

منم اینجوری بودم یه بار بخاط ۲۵ صدم با همه قهر کردم برگمو زدم پاره کردم😂

در اینده زن علی هسدم😂😁
2740