2737
2734
عنوان

سرزده اومدن مادرشوهر

96 بازدید | 2 پست

من از کسی توقع ندارم ولی از وقتی پسرم به دنیا اومده مادرشوهرم هرروز روزی دو دفعه میاد خونه ما میگه صدای گریه بچه رو شنیدم زود اومدم درصورتی که من نمیزارم گریه کنه ولی بازم بچس دیگه، میاد فقط با بچه حرف میزنه فقطم نگاش میکنه ادعاش میشه بچه رو زیاد دوس داره، پسرم شیرخشکیه شیر درست میکنم میره کنار میگه بیا بده بخوره تموم میشه میگه آروغش بگیر جیشش عوض کن انگار من بلد نیستم خدا شاهده همه رو هم باعشق انجام میدم ولی اصلا هیچ کاری انجام نمیده حتی بچه گریه اش میگیره از رو زمین بلندش نمیکنه صدام میکنه میگه بیا گریه میکنه حالا منم دستم بند کارای خونس مجبورم بیام سمت بچه،شوهرم بهش گفته شیرش بده بخوره گفته من میترسم بپره تو گلوش بر عکس مامان خودم حق مادری به گردن بچه داره،بابام شیر بچه رو میده بغلش میکنه موقع گریه ساکتش میکنه یعنی از بابامم کمتره؟! دوس ندارم بیاد چون میاد خبرای خونم جلوی خودم زنگ میزنه به این و اون میگه که بچه خوابید گریه کرد

ام
خدا همین حوالیه⁦⁦❤️⁩

ایفونو در بیار درو باز نکن. بگو خوابمو با بچه هماهنگ کردم باهم میخوابیم ایفون وتلفنو در میاریم که بیدار نشیم چون نصف شبا که شما زیر پتو لالا میکنی من باید پابه پای بچه بیدار باشم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.