2733
2739
عنوان

یه روز دلم شوهر میخواد یه روز از مردا متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چون حس میکنم هیچکس منو نخواسته و به اندازه کافی خوب نبودم

چرا فکر میکنی اگه خواستگار نداشتی یعنی تو به اندازه کافی خوب نبودی؟ چرا فکر نمی کنی که ممکنه پسری که در حد و اندازه تو باشه نیومده خواستگاریت؟

2740

تا یه سنی شما تصمیم میگیرید از یه جا به بعد شرایط واسه شما تصمیم خواهد گرفت. شما کسی رو پیدا نمیکنید که دقیقا همونی باشه که میخواید.چندتا مورد مهم رو که مد نظر شما هست داشته باشه کافیه.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
منم مثل توعم مخصوصاً اینکه الان یکی میاد میگه مستقل شو کوفت شو اینا بدتر اعصابمو میریزن بهم

این مزخرفات رو گوش ندید.یه انتخاب درست کنید و شریک خوبی خوبی داشته باشید بازم میتونید هم از نظر تحصیلی و جایگاه شغلی پیشرفت کنید.تکون بخورید می‌بینید سی رو رد کردید بعد تازه کم کم متوجه میشید که دارید افسرده میشید.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
من دقیقا یکی از دلایل دودلیم همین چیزاس. میبینم طرف وابسته به مادرشه یا خواهراش زیادن میپرونمش😑

انتظار دارید طرف کلا قطع ارتباط کنه با خانوادش؟

شغل ک داری  تحصیلکرده ک هستی  چرا ازدواج کنی  خوش باش بابا  خیلی ها حسرت موق ...

همه دنیا رو هم به آدم بدن، بالاترین مدارج علمی رو هم داشته باشیم، بهترین جایگاه شغلی رو هم داشته باشیم بازم تنهایی حال دلت خوب نیست، به خصوص زمانی که سالم زندگی می‌کنی.ادم های زیادی رو دیدم که ذهنیتی مشابه شما دارن ولی بافت آدم ها متفاوته این واسه همه جواب نمیده، خوشی و عشق و حال واسه یه عده  تنهایی جواب نمیده

عزیزم تحصیلات داری خیلی عالیه✨

درآمد هم داری دیگه واقعا موقعیت بسیار خوبی داری...

زیاد فکر بقیه رو نکن همینا که داری میگی فکر میکنن چ خبره که یه دختر خانم ۲۷ ساله ازدواج نکرده دقیقااا همینا تو هر شرایطی دهنشون بازه زود ازدواج کنی یجور دیر ازدواج کنی یجور تااازه ازدواج کنی یجور بری خونه زندگیت یجورن بچه نیاری یجورن زود بیاری یجورن و و ...تا نهایت بگم باز تموم نمیشه🙂

از این لحظه ت لذت ببر تفریح داشته باش و همینجور که از لحاظ اجتماعی و تحصیل و شغل مستقل و موفق هستی تو این موردم همینطور باش تا انشالله زمانش برسه یه آدم لایق بیاد توی زندگیت💙

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)
2706