2737
2739

با آدم های ک دوسشون دارم کل روز میخرفم ...یعنی با خودم مثل دیونه ها ...همه بهم میگن این حرکت نکن یکی فک می‌کنه دیونه ای ...الآنم ..کلا روز با عشقم ت خیالم دارم حرف میزنم اونم ب زبون میارم دستام حرکت میدم دست خودم نیست دیگ عادت کردم ..از بچگی تنها بودم ..اصلا عادتم نمیتونم ترک کنم

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بعد زایمان از بس عصبی شدم گاهی بخودم میام میبینم دارم حرف میزنم با خودم گاهی میترسم چون دس خودم نیس😢

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2742

حرف زدن اشکالی نداره اکثرمون این کار رو تو تنهایی انجام میدیم حالا گاهی باصدای بلند گاهی آروم ولی اینک جلو بقیه بخوای این کار رو بکنی یا ب بقیه بگی و جوری باشه ک بقیه متوجه بشن اشتباهه

[QUOTE=336615956]تقریبا منم نزدیک به همین [/الان اصلا زیاد ب حرفای بقیه اهمیت نمیدم ...فقط با خودم حرف میزنم ...خانواده ام میگن خوب نیس اینجوری نکن ولی دست خودم نیس ساعت ها راه میرم حرف میزنم عصبی میشم میخندم ...بعضی موقع پاهام خشک میشه از را رفتن زیاد

2740
حرف زدن اشکالی نداره اکثرمون این کار رو تو تنهایی انجام میدیم حالا گاهی باصدای بلند گاهی آروم ولی ای ...

دست خودم نیس ...ولی ت تنهایی میحرف انگاری یکی پیشم ابحیم دیدید گفت دیونه ای