2737
2734

بچه ها چنتا سوال دارم ازتون

میدونید ک برای کنکور اردیبهشت فرهنگیان جدا انسانیم جدا باید ثبت نام میکردیم من کارت ورود ب جلسه که گرفتم فقط نوشته انسانیه برای شماهم همینطوره؟ یا فرهنگیان کارت ورود جدا داره؟

راستی میگن تو کنکور تیر نمیشه برای فرهنگیان انتخاب رشته کرد و تنها فرصت ورود همین اردیبهشته راسته؟؟😑

سلام تجربیم‌ ولی در این موضوع میدونم 

کارت فرهنگیان و سراسری یکیه‌ ولی آزمون فرهنگیان از کسایی گرفته میشه که آزمون فرهنگیان ثبت نام کرده باشن 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مم یه سوال داشتم اگه فرهنگیان قبول نشین ولی سراسری قبول شیم نتونیم سراسری رو بریم

فرهنگیان قبول بشی انتخاب رشته کنی نمیتونی سراسری انتخاب رشته کنی 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)