2737
2734
عنوان

ولی یه روز میاد..💚

90 بازدید | 17 پست

ولی‌یہ‌روزمیاد

کہ‌توتقویم‌مینویسن‌

تعطیلی‌رسمی‌بِمناسبت‌ظھورِ‌

حضرتِ‌عشق‌...(:

اَللّهُمَّ‌عَجِّل‌لِوَلیِّکَ‌الفَرَج❤️

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

‌ 🌷مهدی شناسی 🌷

🌼شما گل نرگس را دیده اید؟!

هیچ تیغی ندارد. 

به امام زمان گل نرگس می گویند.

🌼یک جهت به خاطر مادرشان است ولی یک جهت هم به خاطر این است که وقتی ایشان پا به عرصه ی عالم می گذارد،

هیچ رنجی با خودش به همراه ندارد. 

سراسر رحمت است.

🌼مایه ی آسودگی و آسایش خیال بندگان است. به همین خاطر مردم او را روی چشم می گذارند...

2731

آره

دقیقاً

میبینم اون روز رو 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به حق زینب کبری سلام الله علیه و آله وسلم 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

🌿السَّلامُ عَلی وَلِیِّ اللَّهِ وَ ابْنِ اَوْلِیآئِهِ...

💚 سلام بر تو ای مولایی که همچون پدران پاکت، بر ذره ذره این عالم ولایت داری.

سلام بر تو و بر روزی که زیر پرچم ولایت تو جهان آباد خواهد شد.

📙بحار الأنوار، ج‏99، ص 117.

الهی آمین.
هرکی میخواد یار امام زمان باشه
و برای ظهور حضرت قدمی برداره و به خدا و اهل بیت نزدیک بشه
تاپیکم با عنوان هیچکس به من نگفت رو حتما بخونین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2740

آماده باشِ پایگاه‌های امام زمان در سراسر جهان...💚

🌷حضرت مهدی عجل الله فرجه در سراسر جهان لشکریان وپایگاه‌هایی به طور آماده دارد که به هنگام ظهور، 

وارد پیکار می‌شوند:

🌺 امام صادق علیه‌السلام میفرمایند:

خدا را شهرى است در مغرب به نام «جابرسا» که دوازده هزار درِ طلا دارد؛ 

میان هر دری تا در دیگر یک فرسخ است؛ 

بر هر دری برجی است که دوازده هزار جنگجو دارد که دم اسب‌ها را گره زده، 

تيغ و سلاح را تيز كرده و در انتظار ظهور قائم ما هستند و من حجّت خدا بر آنان هستم.

عالمیان به انتظارش تمام قد ایستاده‌اند و منتظر فرمان تو هستند یا رب العالمین!

📘مختصر البصائر، ج ۱، ص۷۵

📘بحار الأنوار، ج ۵۴، ص۳۳۴

📘إثبات الهداة، ج ۵، ص۱۴۳

اون روز هیچکدوممون نیستیم💔

از کجا میدونی عزیز دلم💚 باید امیدوار باشیم😍

💚 امام صادق (علیه السلام) فرمودند:

همه در آخر‌ الزمان به خطا

می‌افتند و جدا جدا میشوند،

جز آن گروهی که بر جدم

|اباعبدالله الحسین| گریه میکنند.

📚 سفینة‌البحار ج ۱۲، ص ۳۵۰

‌ 🌷مهدی شناسی🌷

🌿 دیدید وقتی قندان را جلوی بچه ها  می گذاریم،می گردند و می گردند و قند بزرگترش را انتخاب می کنند؟!

🌿 اما همین قندان را اگر جلوی بزرگترها بگذاریم،می گردند و کوچکترین را انتخاب می کنند.

🌿 چرا بچه آن طور ولی بزرگترها این طور؟!

🌿 علتش این است که بزرگترها می دانند که پشت این شیرینی ناچیز و اندک چه تلخی هایی نهفته است. به همین خاطر از آن می گذرند.

🌿 در حقیقت این شیرینی نازل را قربانی یک شیرینی برتر که سلامتیست می کنند.

🌿 اساسا قرب به هر چیز لازمه اش قربانیست.

🌿 گلاب گیرها چطور به گلاب دست پیدا می کنند؟آب زلال و پاک را قربانی گل ها می کنند و به گلاب که برتر است قرب پیدا می کنند.

🌿 در عالم معنویت هم همین است،باید قربانی بدهی تا قرب پیدا کنی.

💚 اگر قرب و معرفت به امام مهدی علیه السلام را می خواهیم باید از خیلی از هوس های شیرینمان بگذریم و آن ها را قربانی کنیم...

☀️السَّلامُ عَلَيْكَ يَا نُورَ اللّٰهِ الَّذِي لَايُطْفَأُ

☀️سلام بر تو ای نور خدا که خاموش نگردد

📚فرازی از زیارت سرداب مقدس

🌹سلام امام زمانم🌹

سلام بر امامی که تمامی نور های عالم از او روشنایی می‌گیرند و در روز ظهورش دیگر هیچ تاریکی باقی نخواهد ماند

2706