2733
2734

دوستان از ویژگی های مثبتتون برام بگید و اینجا بنویسید

چ چیزهایی در خودتون دارید و میبینید که شما رو متمایز میکنه؟؟؟

هیچ

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

من کلا خوبم 😎😂🥴

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🦋خوش سلیقم تو همه چیز
🦋خوشگلم
🦋صدا قشنگی دارم
🦋خیلی خوب میتونم تحلیل کنم و آدم ها رو درک کنم
🦋اهل غیبت و بدگویی نیستم
🦋مهربونم و بد کسی رو نمیخوام
🦋رضایت خدا برام اهمیت داره
🦋خیلی چیزها رو تجربه کردم و دربارشون اطلاعاتی دارم که اطرافیانم ندارم
🦋اهل مطالعه و توسعه فردی هستم
🦋اگه شکست خوردم....تسلیم نشدم
🦋دل بزرگ و بخشنده ای دارم
🦋بی احترامی بقیه رو به خودم نمیگیرم و میدونم مشکل از طرف دیگست
🦋دستپخت خوبی دارم
🦋آدم دست و دلبازی هستم و از نظر مالی برای خودم کم نمیزارم
🦋وقتی به بقیه کمکی میکنم حالم خوب میشه 

ویژگی های خوب خودم💙

البته هنوزم هست😊

خیلیا اینو چیز مثبت نمی دونن ولی من خوشحالم ک 

یه دختر فوتبالی و البته یه آرمی ام:)🗿💜

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2738

خیلی خیلی مهربونم..واقعا مهربونم در حق دوستام،هرکاری میکنم..و همیشه آرزو میکنم کاش یکی مثل خودم برای خودم بوپ تو رفاقت..ولی خیلی از این ویژگیم بدم میاد..باعث میشه بعد رفتار همون آدما خیلی ناراحتم کنه ..چون بقیه هیچوقت در خق من طوری نبودن ک من براشون بودم

اینک در لحظه زندگی میکنم چیزای چرتی ک بقیه براشون نارت میشن برا من اصن مهم نیس نظر بقیه عم اصن برام مهم نیس کلن شخصیت بیخیال مودی دارم خودم ک اتفاقن راضی ولی خب اکثرا خوششون نمیاد 

اهاا اینم بگم ک خیلیی تو هر رشته ای سابقه دارم ..از طراحی و موسیقی و بازیگری گرفته..تا نویسندگی و ادیت و خیاطی و...

و واقعا هیچوقت خودمو برا کسی نگرفتم و همین دلیل تنهاییم شد

خیلی خیلی مهربونم..واقعا مهربونم در حق دوستام،هرکاری میکنم..و همیشه آرزو میکنم کاش یکی مثل خودم برای ...

عزیزم من یک پیشنهادی دارم برات

اگه خوبی در حق کسی میکنی فقط و فقط به خاطر خودت باشه

به خاطر حال خوب خودت و رضای خدا

اونوقت اگه طرف مقابلت جواب خوبیت رو نداد هم تو دیگه ناراحت نمیشی

وقتی دلی رضایت نداری به خوبی کردن در حق کسی انجامش نده

وقتی دلت نمیخواد کمک نکن

اینکه هنرمندم وچون ازهمه کاری سر در میارم هرکی مشکلی داشته باشه ازمن میپرسه وخیلی وقتا راهنماییهام ن ...

عزیزم چ هنری داری😍

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2706